Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nostalgie 09/10

 

H O K E J I S T A ,,the best of SHL" 2009/2010:  

Počet gólů:

   Stav  po posledním  XXI. kole

 

Poř.   Jméno číslo   club góly
1   Hranička Jaroslav   22   HC Jetenovice 44
2   Náprstek František 2   HC Sousedovice 41
3   Procházka Michal  8   HC Sousedovice 34
4   Múller Martin          19   HC AGRO Blatná 30
5   Janeček Jindřich 12   HC Jetenovice 28
6   Martinec Josef 10   HC Zaboří 25
7   Makovec Bohuslav 13   HC Jetenovice 21
8   Kučera Miroskav 17   HC AGRO Blatná 18
9   Říha Martin 25   HC Zaboří 18
10   Polívka Jan 79   HC Kramolín 17
11   Přerost Miroslav 7   HC Jetenovice 17
12   Šulc David 1   HC Sousedovice 17
13   Heřman Pavel          8   HC Jetenovice 16
14   Šimša Robert 75   HC Pastouška Předmíř 16
15   Pihera Pavel             3   HC Jetenovice 15
16   Babor Marek 3   HC Sousedovice 14
17   Češka Michal 14   HC AGRO Blatná 14
18   Kub Petr 21   HC Mladý Smolivec 14
19   Vinopal Jaroslav 12   HC AGRO Blatná 14
20   Dubský Josef 71   HC Zaboří 13
21   Křišťan Vít 81   HC Sousedovice 12
22   Kůs Roman 12   HC Kramolín 12
23   Mráz Pavel 8   HC Sousedovice 12
24   Holý Tomáš 6   HC Jetenovice 11
25   Džis Václav 9   HC AGRO Blatná 10
26   Rous Marek               1   HC Mladý Smolivec 10
27   Němec Dušan 83   HC Kramolín 9
28   Faměra Jan 12   HC Bevar Kasejovice 8
29   Florián Martin 42   HC Kramolín 8
30   Baroch Marek 24   HC Mladý Smolivec 7
31   Češka Pavel 65   HC Zaboří 7
32   Jícha František 21   HC Pastouška Předmíř 7
33   Klain Václav 8   HC Mladý Smolivec 7
34   Mareš František 6   HC Zaboří 7
35   Netušil Luboš  10   HC Pastouška Předmíř 7
36   Šmíd Václav ml. 11   HC AGRO Blatná 7
37   Šůs Leoš  29   HC Sousedovice 7
38   Baštář Michal  19   HC Kramolín 6
39   Koryťák Zdeněk 20   HC Mladý Smolivec 6
40   Košvanec Petr 24   HC Jetenovice 6
41   Mašek Jan 27   HC Bevar Kasejovice 6
42   Rataj Pavel 4   HC Sousedovice 6
43   Trnka Dušan 4   HC Kramolín 6
44   Dlouhý Petr 5   HC Mladý Smolivec 5
45   Kačena David 9   HC Mladý Smolivec 5
46   Makovec Stanislav 17   HC Jetenovice 5
47   Růt Jiří 18   HC Mladý Smolivec 5
48   Vaňač Aleš 13   HC AGRO Blatná 5
49   Zlámal Petr 20   HC Mladý Smolivec 5
50   Korček Tomáš 70   HC Pastouška Předmíř 5
51   Havlena Dušan 9   HC Pastouška Předmíř 4
52   Lála Radek 20   HC Zaboří 4
53   Průcha Richard 9   HC Mladý Smolivec 4
54   Srb Pavel 9   HC Zaboří 4
55   Svoboda Michal 18   HC Pastouška Předmíř 4
56   Škyrta Martin  16   HC AGRO Blatná 4
57   Šlehubr František 41   HC Kramolín 4
58   Trhlík František 17   HC Mladý Smolivec 4
59   Baštář Přemek 1   HC Kramolín 3
60   Běle Martin 5   HC Kramolín 3
61   Bican Jakub     HC Sousedovice 3
62   Halaburda Josef 7   HC AGRO Blatná 3
63   Horal Roman 9   HC Bevar Kasejovice 3
64   Kodýtek Václav     HC Kramolín 3
65   Kopřiva František 15   HC Mladý Smolivec 3
66   Kostěnec Michal 19   HC Sousedovice 3
67   Koubek Martin 19   HC Bevar Kasejovice 3
68   Kovařík Jiří 27   HC Mladý Smolivec 3
69   Kříž Miroslav 80   HC Pastouška Předmíř 3
70   Lávička Miloslav 20   HC Jetenovice 3
71   Pěch Petr 12   HC Pastouška Předmíř 3
72   Sosna Luděk 13   HC Bevar Kasejovice 3
73   Suda Ladislav  10   HC AGRO Blatná 3
74   Šebesta Michal 27   HC Sousedovice 3
75   Tvrdý Michal 88   HC Pastouška Předmíř 3
76   Vejšický Pavel 2   HC Pastouška Předmíř 3
77   Zach Petr 18   HC Bevar Kasejovice 3
78   Červený Miroslav 25   HC Kramolín 2
79   Fiala Miroslav 6   HC Mladý Smolivec 2
80   Hanuš Ondřej 83   HC Kramolín 2
81   Chára Martin     HC Mladý Smolivec 2
82   Kebrle Martin 66   HC Pastouška Předmíř 2
83   Kubař Martin 79   HC Bevar Kasejovice 2
84   Kuník Jiří 33   HC Sousedovice 2
85   Kysel Pavel 71   HC Bevar Kasejovice 2
86   Lexa Pavel 19   HC AGRO Blatná 2
87   Matoušek Václav 19   HC Pastouška Předmíř 2
88   Noháček Radek 10   HC Kramolín 2
89   Nový Josef 55   HC Zaboří 2
90   Pihera Václav 2   HC Jetenovice 2
91   Sládek Dušan 77   HC Bevar Kasejovice 2
92   Sýkora Václav 17   HC Pastouška Předmíř 2
93   Škola Jiří 17   HC Sousedovice 2
94   Šváb Richard 24   HC Mladý Smolivec 2
95   Švec Milan 19   HC Zaboří 2
96   Venclík Martin 67   HC Pastouška Předmíř 1
97   Bašta Petr 7   HC Zaboří 1
98   Baumruk Pavel 11   HC Kramolín 1
99   Hajský Roman 9   HC Jetenovice 1
100   Hrabal Zdeněk 3   HC Pastouška Předmíř 1
101   Huňáček Petr 7   HC Sousedovice 1
102   Chára Zdeněk 15   HC AGRO Blatná 1
103   Chládek Miroslav 36   HC Kramolín 1
104   Jakubčík Václav 35   HC Bevar Kasejovice 1
105   Kališ Petr 74   HC Bevar Kasejovice 1
106   Karlík Tomáš     HC Pastouška Předmíř 1
107   Kočovský Roman 14   HC Pastouška Předmíř 1
108   Lepší Pavel 11   HC Kramolín 1
109   Meloun Miloslav 11   HC Pastouška Předmíř 1
110   Panýrek Michal 3   HC Mladý Smolivec 1
111   Polena Václav 12   HC Jetenovice 1
112   Soukup Jiří 5   HC Sousedovice 1
113   Syrový Břetislav 22   HC Kramolín 1
114   Šmíd Václav  5   HC AGRO Blatná 1
115   Šmíd Zdeněk 18   HC AGRO Blatná 1
116   Talůžek Martin 16   HC Bevar Kasejovice 1
117   Tůma Zdeněk 13   HC Pastouška Předmíř 1
118   Vaniš Rudolf 3   HC Mladý Smolivec 1
119   Zeman M 7   HC Pastouška Předmíř 1
 
Tabulka ligy 2009/2010     po posledním  XXI. kole
 
  mužstvo zápasy výhry prohry remízy  skóre body 
1 HC Jetenovice 21 18 2 1 175  56 55
2 HC AGRO Blatná 21 16 3 2 118  53 50
4 HC Sousedovice 21 13 8 0 158 105 39
3 HC Mladý Smolivec 21 12 8 1  85  65 37
6 HC Kramolín 21 8 11 2  81 111 26
5 HC Zaboří 21 8 12 1  83  96 25
7 HC Pastouška Předmíř 21 4 16 1  68 154 13
8 HC BEVAR Kasejovice 21 1 20 0  36 164 3
 
Odehrané zápasy  ročník 2009-2010
 
XXI. Kolo            
81 21.3.2010 BEVAR Kasejovice HC Jetenovice 2 : 11 0:4 0:6 2:1
  Sládek D. 2, Hranička J. 4, Makovec B.3, Makovec S., Holý T., Janeček J 2,  
82 21.3.2010 HC Jetenovice AGRO Blatná  4 : 4 1:3 2:0 1:1
  Janeček J 2, Přerost M. 2, Vinopal J., Škyrta M., Vaňač A., Džis V.,   
83 21.3.2010 AGRO Blatná HC Zaboří  4 : 2 1:1 1:1 2:0
  Vinopal J., Šmíd V. ml., Džis V., Kučera M., Martinec J. 2  
84 21.3.2010 Mladý Smolivec HC Předmíř  5 : 2 0:0 2:0 3:2
  Rous M., Trhlík F., Kovařík J., Průcha R., Kačena D.,  Vejšický P. 2,   
 
XX. Kolo            
77 14.3.2010 Mladý Smolivec BEVAR Kasejovice 15 : 0 4:0 8:0 3:0
  Kopřiva F., Kub P. 5, Baroch M.3, Klein V., Fiala M., Kovařík J.,   Trhlík F. 2, Panýrek M.,     
78 13.3.2010 HC Předmíř HC Sousedovice 5 : 13  1:4 1:3 3:6
  Jícha F. 3, Matoušek V., Venclík M.,   Křišťan V. 2, Procházka M. 6, Náprstek F. 3, Mráz P.2,   
79 20.3.2010 HC Předmíř HC Kramolín 0 : 5 0:3 0:0 0:2
    Polívka j. 4, Kodýtek V.   
80 20.3.2010 Mladý Smolivec HC Sousedovice  2 : 3 1:0 1:1 0:2
  Baroch M, Průcha R. Náprstek F. 2, Mráz P.  
 
XIX. Kolo            
73 13.3.2010 HC Sousedovice HC Kramolín 20 : 3 8:1 5:1 7:1
  Křišťan V. 2, Procházka M. 3, Náprstek F. 6, Šulc D. 4, Babor M.3 Šůs L., Mráz P. Trnka D. 3  
74 13.3.2010 BEVAR Kasejovice HC Zaboří 1 : 7  1:2 0:2 0:3
  Jakubčík V.  Lála R., Martinec J. 3, Říha M. 2, Nový J.   
75 14.3.2010 HC Zaboří HC Jetenovice 3 : 6 0:3 1:2 2:1
  Dubský J. 2, Říha M., Hranička J. 3,   Heřman P., Makovec B. , Pihera P.  
76 14.3.2010 HC Kramolín AGRO Blatná  0 : 5 kontumace
 
XVIII. Kolo            
69 7.3.2010 AGRO Blatná Mladý Smolivec 6 : 2 1:0 2:1 3:1
  Múller M. 3, Vinopal J., Šmíd Z., Šmíd V. ml.. Kačena D., Klein V.,  
70 7.3.2010 BEVAR Kasejovice HC Předmíř 1 : 4  1:1 0:1 0:2
  Kališ P. Šimša R. 2, Kebrle, Korček,   
71 7.3.2010 HC Zaboří HC Sousedovice 4 : 8 1:2 2:4 1:2
  MartinecJ. 2, Říha M., Dubský J. Procházka M. 3,Náprstek F. 3, Šulc D. , Babor M.,  
72 7.3.2010 HC Jetenovice HC Kramolín  8 : 2 3:1 3:0 2:1
  Janeček J. 3, Hranička J. 2,   Heřman P., Makovec B. , Pihera P. Noháček R.,kůs R.  
 
XVII. Kolo            
65 27.2.2010 HC Sousedovice BEVAR Kasejovice 10 : 2  4:0 1:2 5:0
  Náprstek F. 3, Šulc D. 2, Mráz P.3, Babor M.2 Kubař M., Mašek J.  
66 27.2.2010 HC Kramolín HC Zaboří  6 : 5  2:3 3:1 1:1
  Polívka J.3, Baštář M.,Florian M., Bělě M. Srb P.,Dubský J., Říha M.2, Lála R.   
67 28.2.2010 Mladý Smolivec HC Jetenovice  4 : 2 0:2 1:0 3:0
  Kačena D., Baroch M. 3 Janeček J. , Hranička J. ,  
68 28.2.2010 HC Předmíř AGRO Blatná  1 : 4 1:2 0:0 0:2
  Jícha F., Češka M. 3, Vaňač A.  
 
XVI. Kolo            
61 20.2.2010 BEVAR Kasejovice HC Kramolín 2 : 4  1:1 1:2 0:1
  Koubek M. 2, Polívka J., Kůs R. 2, Šlehofer F.  
62 20.2.2010 HC Zaboří Mladý Smolivec 4 : 1  1:0 1:1 2:0
  Martinec J.3, Srb P., Růt J.  
63 21.2.2010 HC Jetenovice HC Předmíř 17 : 5 5:1 7:2 5:2
  Janeček J. 5, Hranička J. 4,   Heřman P.3, Makovec B.2 , Holý T., Makovec S., Pihera P. Pěch P., Netušil L.2, Kříž M. 2,  
64 21.2.2010 HC Sousedovice AGRO Blatná 7 : 12 1:5 4:5 2:2
  Náprstek F. 2, Šulc D. 2,   Procházka M., Soukup J., Mráz P. Múller M. 6, Vinopal J.2, Džis V., Šmíd V. st., Češka M., Vaňač A.  
 
XV. Kolo            
57 13.2.2010 HC Kramolín Mladý Smolivec 2 : 6  1:2 0:3 1:1
  Trnaka D, Červený M.,   Koryták Z. 4, Klein V., Kub P.  
58 13.2.2010 HC Sousedovice HC Jetenovice 0 : 5  kontumace
       
59 14.2.2010 BEVAR Kasejovice AGRO Blatná 3 : 11 0:3 2:5 3:1
  Faměra J., KubařM., .Sosna L. Džis V. 2, Škyrta M., Múller M. 5, Vinopal J., Kučera M. 2,  
60 14.2.2010 HC Předmíř HC Zaboří 3 : 8 1:2 1:2 1:4
  Šimša R., Netušil L., Kříž M. Dubský J. 3, Říha M., Mareš F., Češka P., Švec M., Lála R.   
 
XIV. Kolo            
53 6.2.2010 HC Sousedovice HC Kramolín 3 : 7  2:4 1:1 0:2
  Procházka M., Křišťan V.,   Náprstek F.,  Florián M.3,Červený M., Kůs R., Syrový B., Němec D.,  
54 6.2.2010 Mladý Smolivec HC Předmíř 5 : 2 1:0 1:1 3:1
  Kub P. 1, Rous M. 2, Dlouhý P., Kotyták Z. Zeman M., Šimša R.,   
55 7.2.2010 BEVAR Kasejovice HC Jetenovice 0 : 11 0:3 0:3 0:5
    Janeček J. 2, Hranička J. 3,       Holý T. 2, Košvanec P., Přerost M., Makovec B.,   Pihera V.  
56 7.2.2010 AGRO Blatná HC Zaboří  8 : 1 2:0 2:1 4:0
  Vinopal J.2, Kučera M. 2,Múller M., Džis V., Češka M., Šmíd V.ml. Martinec J.  
 
XIII. Kolo            
49 30.1.2010 HC Předmíř HC Kramolín 1 : 5  0:3 1:1 0:1
  Svoboda M. Polívka J. 2x, Baštář M. 2x, Trnka D.  
50 30.1.2010 Mladý Smolivec HC Sousedovice 6 : 4 2:1 1:3 3:0
  Kub P. 2, Rous M. 2, Dlouhý P., Klien V. Šulc D. 2, Náprstek F. 2,   
51 31.1.2010 BEVAR Kasejovice HC Zaboří 6 : 2 2:0 1:2 3:0
  Mašek J. 2, Koubek M.,Horal R.,Faměra J., Kysel P. Martinec J. 2,  
52 31.1.2010 HC Jetenovice AGRO Blatná  3 : 1 0:0 0:1 3:0
  Hranička J. 2, Pihera P. Kučera M.  
 
 
XII. Kolo            
45 23.1.2010 Mladý Smolivec BEVAR Kasejovice 5 : 1  3:1 2:0 0:0
  Fiala M., Průcha R. 2, Koryták Z., Klein V. Sosna L.  
46 23.1.2010 HC Kramolín AGRO Blatná 0 : 6 0:0 0:1 0:5
    Češka M. 2, Vinopal J.. Škyrta M., Kučera M. 2,  
47 24.1.2010 HC Zaboří HC Jetenovice 3 : 5 3:1 0:2 0:2
  Martinec J. 2, Dubský J. Makovec B. 2, Heřman P., Hranička J., Pihera P.  
48 24.1.2010 HC Předmíř HC Sousedovice  5 : 14 1:2 0:4 4:8
  Hrabal Z., Svoboda M. 2, Havlena D., Pěch P. Procházka M. 4,   Šulc D. 5,     Babor M. 3, Mráz P. 2,  
 
 
XI. Kolo            
41 16.1.2010 HC Zaboří HC Sousedovice  4 : 8  0:3 3:4 1:1
  Říha M., Češka P.3, Procházka M.2, Náprstek F. 4, Babor M. 2,  
42 16.1.2010 BEVAR Kasejovice HC Předmíř  2 : 6 2:2 0:3 0:1
  Faměra J., Mašek J. Kočovský R., Šimša R.2, Sýkora V., Netušil L., Matoušek V.  
43 17.1.2010 AGRO Blatná Mladý Smolivec  4 : 3 1:1 3:0 0:2
  Suda L. 2, Češka M., Vinopal J.. Kačena D. 2, Kopřiva F.  
44 17.1.2010 HC Jetenovice HC Kramolín  6 : 3 0:0 5:3 1:0
  Košvanec P.2, Lávička M., Makovec B., Heřman P., Holý T. Polívka J. 3,  
 
X. Kolo            
37 9.1.2010 HC Sousedovice BEVAR Kasejovice 10 : 1  1:0 3:1 6:0
  Procházka M.3, Šůs L. 2,Náprstek F. Šulc D., Křišťan V., Škola J., Kuník J. Mašek J.  
38 9.1.2010 HC Kramolín HC Zaboří   3 : 3 2:0 3:0 1:0
  Baštář P.,Trnka D., Šlehubr F. Martinec J. 2, Dubský J.   
39 10.1.2010 HC Předmíř AGRO Blatná   2 : 2 1:1 1:1 0:0
  Jícha F., Šimša R. Šmíd V ml., Kučera M.  
40 10.1.2010 Mladý Smolivec HC Jetenovice  2 : 10 1:2 1:4 0:4
  Dlouhý P., Rous M. Holý T. 3, Hranička J. 3, Makovec B. 2, Janeček J., Lávička M.   
 
IX. Kolo            
33 2.1.2010 BEVAR Kasejovice HC Kramolín  2 : 9  0:1 1:1 2:1
  Zach P., Sosna L. Kůs R.3, Běle M., Němec D.2, Polívka J. Kodýtek V.2  
34 2.1.2010 AGRO Blatná HC Sousedovice  4 : 2 1:1 1:1 2:0
  Češka M., Džis V. 2, Kučera M., Náprstek F. 2   
35 3.1.2010 HC Zaboří Mladý Smolivec  1 : 2 0:0 0:1 1:1
  Lála R.  Kub P., Rous M.,   
36 3.1.2010 HC Jetenovice HC Předmíř  16 : 2 4:0 6:0 6:2
  Hranička J. 6, Makovec S. 2, , Janeček J. 2, Přerost M.3, Pihera P. Holý T., Lávička M.  Jícha F., Šimša  R.  
 
VIII. Kolo            
29 26.12.2009 HC Kramolín Mladý Smolivec 3 : 3  0:1 1:1 2:1
  Kůs R. , Němec D., Polívka J. Chára M. 2, Vaniš R.  
30 26.12.2009 HC Sousedovice HC Jetenovice 9 : 6 4:2 2:3 3:1
  Bican J. 3, Náprstek F. 4, Procházka M.2,.  Košvanec P., Přerost M. 2, Hranička J., Janeček J. , Pihera P.  
31 27.12.2009 HC Předmíř HC Zaboří 3 : 7 0:1 3:2 0:4
  Korček T. Pěch P., Šimša R. ,  Říha M. 3, Bašta P., Nový J. Martinec J., Češka P.,  
32 27.12.2009 BEVAR Kasejovice AGRO Blatná  1 : 7 0:2 0:2 1:3
  Faměra J. Múller M. 4, Vaňač A., Suda L., Chára Z.  
 
 
VII. Kolo            
25 19.12.2009 HC Kramolín HC Sousedovice 8 : 12  2:5 1:3 5:4
  Florián M. 3, Němec D. 2, Baštář P., Chládek M., R.Kůs. Rataj P. 6, Procházkam. 4, Babor M., Mráz P.   
26 20.12.2009 HC Zaboří AGRO Blatná 7 : 2 2:1 0:1 5:0
  Mareš F. 3, Říha M. 2, Martinec J., Dubský J.  Vinopal J. 2  
27 20.12.2009 HC Jetenovice BEVAR Kasejovice 19 : 2 6:0 4:1 9:1
  Heřman P. 4, Makovec B. 4, Hranička J. 3, Janeček J. 3, Přerost M.3, Pihera P. , Makovec S. Faměra J., Talůžek M.  
28 20.12.2009 HC Předmíř Mladý Smolivec  6 : 4 3:1 1:2 2:1
  Tvrdý 2, Havlena, Meloun, Korček, Sýkora Klien V., Růt J., Kub P., Zlámal P.  
               
VI. Kolo            
21 12.12.2009 HC Kramolín HC Předmíř 6 : 4  4:1 2:1 0:2
  Kůs R. 2, Šlehubr F., Hanuš O., Němec D. Florián M. Šimša R. , Havlena D., Korček T., Venclík M.  
22 12.12.2009 HC Sousedovice Mladý Smolivec 3 : 5 1:3 1:0 1:2
  Křišťan V., Procházka M.,Babor M.  Rous M., Růt J. 2, Šváb R., Kub P.  
23 13.12.2009 HC Zaboří BEVAR Kasejovice 4 : 1 1:0 2:1 1:0
  Martinec J., Ŕíha M.2, Češka P. Zach P.  
24 13.12.2009 AGRO Blatná HC Jetenovice  2 : 4 1:1 1:2 0:1
  Halaburda J., Múller M. Košvanec P., Heřman P. Holý T.  
               
V. Kolo            
17 5.12.2009 HC Sousedovice HC Předmíř 11 : 3  3:1 4:0 4:2
  Náprstek F. 4, Šus L. 2, Křišťan V. 2,   Procházka M.2, Škola J. Šimša R. 2, Netušil L.,   
18 5.12.2009 BEVAR Kasejovice Mladý Smolivec 1 : 6 1:1 0:3 0:2
  Horal R. Kopřiva F., Šváb R., Klien V., Trhlík F., Dlouhý P.2,  
19 6.12.2009 AGRO Blatná HC Kramolín 7 : 2 1:1 4:0 2:1
  Kučera M. 5, Vaňač A. Vinopal J., Polívka J. 2  
20 6.12.2009 HC Jetenovice HC Zaboří 12 : 4 4:1 4:0 4:3
  Hranička J. 3, Janeček J. 3, Přerost M., Pihera P. 2, Košvanec P., Heřman P.,Makovec B. Dubský J. 2, Ŕíha M., Švec M.   
               
IV. Kolo            
9 28.11.2009 HC Sousedovice HC Zaboří 7 : 3  3:1 1:1 3:0
  Náprstek F. 2, Šebesta M.2, Kostěnec M. 2, Šus L., Říha M. 2, Martinec J. 1,   
10 28.11.2009 HC Předmíř  BEVAR Kasejovice 5 : 3 2:0 2:2 1:1
  Šimša R. 3, Havlena D., Vejšický P. Faměra J. 2, Kysel P.  
11 29.11.2009 HC Kramolín HC Jetenovice 3 : 6 0:2 1:3 2:1
  Baštář M.2, Němec D. Hranička J. 3, Přerost M. 2,Janeček J.  
12 29.11.2009 Mladý Smolivec  AGRO Blatná 0 : 5 1:2 2:2 2:0
    Kučera M. 2, Češka M. 2, Džis V.  
               
III. Kolo            
9 21.11.2009 Kasejovice Sousedovice 1 : 9  0:4 1:2 0:3
  Zach P Křišťan V. 3,Procházka M., Náprstek F., Šebesta M., Mráz P.,Kostěnec M Šulc D.,  
10 21.11.2009 Blatná  Předmíř 8 : 4 2:2 4:0 2:2
  Múller M. 4, Lexa P. 2, Halaburda J.,           Šmíd V. ml Netušil L. 2, Tůma Z.,     Karlík T.  
11 22.11.2009 Jetenovice Smolivec 3 : 2 1:0 0:1 2:1
  Holý T., Polena V. Makovec B., Kub P., Kovařík J.  
12 22.11.2009 Zaboří Kramolín 5 : 4 1:2 2:2 2:0
  Martinec J. 2, Češka P., Mareš F., Dubský J. Baštář M., Šlehubr F., Hanuš O., Baštář P.  
               
II. Kolo            
5 8.11.2009 Sousedovice Blatná 3 : 10  1:4 0:4 2:2
  Procházka M.   Huňáček P, Muller 4, Češka M. 2, Kučera, Šmíd V. ml. Halaburda, Škyrta  
6 8.11.2009 Kramolín Kasejovice 3 : 2 0:0 2:0 1:2
  Noháček R., Lepší P., Kůs R. Mašek J., Zach P.    
7 15.11.2009 Smolivec Zaboří 2 : 0 1:0 0:0 1:0
  Zlámal P. 2    
8 15.11.2009 Předmíř Jetenovice 1 : 12 0:4 0:4 1:4
  Kebrle M Hranička J. 3, Pihera P. 3, Přerost M. 2, Makovec B., Pihera V., Janeček J., Hajský R.  
               
I. Kolo            
1 31.10.2009 Smolivec Kramolín 5 : 3 2:3 3:0 0:0
  Zlámal, Růt,           Rous 2, Kub   Němec, Baumruk, Běle  
2 31.10.2009 Blatná  Kasejovice 6 : 2 1:1 2:1 3:1
  Múller 2, Šmíd V. ml, Džis, Vinopal, Češka  Faměra, Horal    
3 1.11.2009 Jetenovice Sousedovice 9 : 2 2:1 2:1 5:0
  Hranička 2, Přerost, Makovec, Heřman 2, Pihera P. 2, Janeček, Náprstek, Babor  
4 1.11.2009 Zaboří  Předmíř 6 : 4 2.2 2:2 2:0
  Mareš 2, Srb P. 2,   Martinec 2 Šimša, Svoboda, Jícha, Tvrdý   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist