Nostalgie 12/13
Tabulka ligy 2012 / 2013 | |||||||
1. - 4. místo
mužstvo | zápasy | výhry | prohry | remízy | skóre | body | |
1 | HC Štíři Jetenovice | 20 | 15 | 3 | 2 | 130:70 | 47 |
2 | HC TJ ZD Zaboří | 20 | 12 | 6 | 2 | 107:82 | 38 |
3 | HC Mladý Smolivec | 20 | 12 | 7 | 1 | 136:85 | 37 |
4 | HC Agro Blatná | 20 | 10 | 6 | 4 | 110:70 | 34 |
5. - 8. místo
5 | HC Sokol Radomyšl | 20 | 13 | 6 | 1 | 187:64 | 40 |
6 | HC Pastouška Předmíř | 20 | 6 | 14 | 0 | 93:162 | 18 |
7 | HC Kramolín | 20 | 4 | 16 | 0 | 68:144 | 12 |
8 | HC Kasejovice | 20 | 3 | 17 | 0 | 47:168 | 9 |
ZÁKLADNÍ ČÁST
mužstvo | zápasy | výhry | prohry | remízy | skóre | body | |
1 | HC Štíři Jetenovice | 14 | 11 | 1 | 2 | 96:55 | 35 |
2 | HC Agro Blatná | 14 | 9 | 1 | 4 | 89:39 | 31 |
3 | HC TJ ZD Zaboří | 14 | 9 | 3 | 2 | 81:44 | 29 |
4 | HC Mladý Smolivec | 14 | 8 | 5 | 1 | 99:51 | 25 |
5 | HC Sokol Radomyšl | 14 | 8 | 5 | 1 | 110:50 | 25 |
6 | HC Kasejovice | 14 | 3 | 10 | 0 | 31:107 | 9 |
7 | HC Kramolín | 14 | 2 | 12 | 0 | 41:96 | 6 |
8 | HC Pastouška Předmíř | 14 | 1 | 13 | 0 | 48:120 | 3 |
Vedení ligy ve spolupráci s rozhodčími rozhodli o udělování tvrdších trestů za nesportovní chování a vyhrožování na ledové ploše dle možnosti udělování disciplinarnich.trestu.jpg [66 KB] :
XX.Kolo | |||||||
78. | 23.2.2013 | Sokol Radomyšl | Kasejovice | 15:2 | 4:1 | 5:1 | 6:0 |
5x Šulc, 4x Procházka, 3x Zralý, 2x Mráz P., Kropík, | Mašek, Faměra | ||||||
79. |
23.2.2013 |
Kramolín | Club Pastouška | 5:11 | 1:3 | 3:4 | 1:4 |
3x Florian, Polívka, Lepší | 5x Šimeček, 3x Svoboda, 2x Pěch, Tůma |
| |||||
80. | 24.2.2013 | Agro Blatná | Zaboří | 3:4 | 0:1 | 2:3 | 1:0 |
2x Češka, Kučera | 2x Říha, Brož, Martinec | ||||||
81. | 24.2.2013 | Mladý Smolivec | Jetenovice | 6:2 | 2:0 | 2:1 | 2:1 |
3x Vítek, 2x Soběhart M., Kub | Heřman J., Šafránek |
XIX.Kolo | |||||||
74. | 16.2. 2013 | Club Pastouška | Sokol Radomyšl | 2:22 | 2:10 | 0:7 | 0:5 |
2x Pěch | 9x Šulc, 5x Zralý, 4x Mráz P.,2x Mráz O., 2x Kropík, | ||||||
75 |
16.2. 2013 |
Kasejovice | Kramolín | 3:8 | 0:1 | 0:2 | 3:5 |
Straka, 2x 78 ? | 3x Polívka, Baroch, Martínek, Eichinger, Červený, Florián |
| |||||
76 | 17. 2 2013 | Zaboří | Mladý Smolivec | 5:13 | 1:3 | 2:4 | 2:6 |
2x Říha, Vocásek, Švec, Bašta | 3x Kub, 2x Tejral, 2x Kovařík, 2x Trhlík, 3x Soběhart M., Vítek | ||||||
77 | 17.2. 2013 | Jetenovice | Agro Blatná | 7:4 | 1:0 | 4:0 | 2:4 |
2x Benda, Pihera V., Janeček, 2x Heřman J., Heřman P., | 3x Kučera, Slováček |
XVIII.Kolo | |||||||
70. | 9.2.2013 | Club Pastouška | Kasejovice | 8:4 | 2:0 | 3:1 | 3:3 |
2x Šimša, 2x Šimeček, 2x Pěch, Venclík, Sýkora | 2x Mašek, Koubek, Kubař | ||||||
71. |
9.2.2013 |
Kramolín | Sokol Radomyšl | 0:13 | 0:1 | 0:9 | 0:3 |
6x Šulc, 3x Babor, 2x Kuník, Kroupa, Křišťan |
| ||||||
72. | 10.2.2013 | Mladý Smolivec | Agro Blatná | 6:5 | 2:3 | 3:1 | 1:1 |
2x Kub, Koryťák, Tejral, Vítek, Trhlík | 2x Kučera, Češka, Džis, Vinopal | ||||||
73. | 10.2.2013 | Zaboří | Jetenovice | 6:5 | 1:2 | 1:1 | 4:2 |
2x Dubský, 2x Brož, Lávička, Říha | 3x Benda, Pihera P., Heřman P. |
XVII.Kolo | |||||||
66. | 2.2.2013 | Kasejovice | Sokol Radomyšl | 1:15 | 0:5 | 0:7 | 1:3 |
Mašek | 4x Zralý, 3x Procházka, 2x Hackl, 2x Kastner, Babor, Kropík, Slepička, Křišťan | ||||||
67. |
2.2.2013 |
Club Pastouška | Kramolín | 10:4 | 5:1 | 3:1 | 2:2 |
4x Šimša, 2x Tvrdý, 2x Nový, Šimeček, Korček, | Noháček, Polívka, Trnka, Martínek |
| |||||
68. | 3.2.2013 | Zaboří | Agro Blatná | 4:2 | 1:0 | 3:0 | 0:2 |
3x Brož, Říha | Kučera, Vinopal | ||||||
69. | 3.2.2013 | Jetenovice | Mladý Smolivec | 5:2 | 1:1 | 0:0 | 4:1 |
2x Benda, 2x Pihera P., Janeček | Soběhart M., Koryťák |
XVI.Kolo | |||||||
62. | 26.1.2013 | Sokol Radomyšl | Club Pastouška | 2:5 | 2:1 | 0:2 | 0:2 |
Šulc, Slepička | 2x Šimeček, Korček, Kříž, , Zeman | ||||||
63. |
26.1.2013 |
Kramolín | Kasejovice | 6:1 | 1:0 | 4:0 | 1:1 |
2x Lepší, Martínek, Baumruk, Noháček, Syrový | Faměra |
| |||||
64. | 27.1.2013 | Mladý Smolivec | Zaboří | 5:3 | 0:1 | 4:1 | 1:1 |
3x Soběhart M., Koryťák, Kovařík | Říha, Brož, Mareš | ||||||
65. | 27.1.2013 | Agro Blatná | Jetenovice | 0:5 | 0:2 | 0:1 | 0:2 |
2x Benda, Heřman P., Heřman J., Janeček |
XV.Kolo | |||||||
58. | 19.1.2013 | Kasejovice | Club Pastouška | 5:9 | 1:3 | 3:3 | 1:3 |
Fiala, Kubař, Straka, Koubek, Faměra | 5x Šimeček, 2x Kříž, Pěch, Tůma | ||||||
59. |
19.1.2013 |
Sokol Radomyšl | Kramolín | 10:4 | 2:2 | 4:2 | 4:0 |
4x Zralý, 2x Šulc, 2x Křišťan, 2x Karvan, | 2x Polívka, Baumruk, Voráček |
| |||||
60. | 20.1.2013 | Agro Blatná | Mladý Smolivec | 7:5 | 4:0 | 3:2 | 0:3 |
4x Kučera, 2x Češka, Šmíd V. | Valenta, Koryťák, Kub, Vítek, Soběhart M. | ||||||
61. | 20.1.2013 | Jetenovice | Zaboří | 10:4 | 2:2 | 3:2 | 5:0 |
4x Benda, 2x Šafránek, Hranička, Kocek, Makovec S., Heřman P. | 3x Říha, Brož |
XIV.Kolo | |||||||
54. | 12.1.2013 | Mladý Smolivec | Club Pastouška | 16:1 | 4:0 | 4:0 | 8:1 |
4x Kub, 4x Soběhart M., 2x Rous, 2x Kopřiva F., Soběhart L., Klain, Kovařík, Koryťák | Svoboda | ||||||
55. |
12.1.2013 |
Sokol Radomyšl | Kramolín | 5:0 | |||
Kontumace | |||||||
56. | 13.1.2013 | Agro Blatná | Zaboří | 4:4 | 2:3 | 1:1 | 1:0 |
Kučera, Češka, Džis, Vaňáč |
2x Brož, Říha, Martinec | ||||||
57. | 13.1.2013 | Kasejovice | Jetenovice | 1:7 | 0:2 | 1:2 | 0:3 |
Mašek | 3x Svoboda, 2x Kocek, Janeček, Heřman P. |
XIII.Kolo | |||||||
50. | 5.1.2013 | Club Pastouška | Kramolín | 10:4 | 6:2 | 0:1 | 4:1 |
3x Šimša, 2x Jícha, 2x Šimeček, Karlík, Kebrle, Kříž | 2x Trnka, Lepší, Florián | ||||||
51. |
5.1.2013 |
Mladý Smolivec | Sokol Radomyšl | 5:7 | 3:1 | 2:4 | 0:2 |
2x Tejral, Kovařík, Trhlík, Soběhart | 4x Bican, 2x Zralý, Šulc |
| |||||
52. | 6.1.2013 | Kasejovice | Zaboří | 2:4 | 0:1 | 1:0 | 1:3 |
Jedlička, Suda |
Brož, Sotona, Říha, Dubský | ||||||
53. | 6.1.2013 | Jetenovice | Agro Blatná | 2:2 | 1:0 | 0:1 | 1:1 |
2x Pihera P. | Vaňáč, Kučera |
XII.Kolo | |||||||
46. | 29.12.2012 | Mladý Smolivec | Kasejovice | 9:4 | 4:0 | 3:0 | 2:4 |
6x Kub, 2x Kopřiva L., Trhlík | 2x Zach, Jakubčík, Mašek | ||||||
47. |
29.12.2012 |
Club Pastouška | Sokol Radomyšl | 2:13 | 0:4 | 2:6 | 0:3 |
Pěch, ? | 4x Zralý, 3x Šulc, 3x Mráz O., Mráz P., Kastner, Kropík |
| |||||
48. | 30.12.2012 | Kramolín | Agro Blatná | 2:8 | 1:3 | 1:2 | 0:3 |
Baštář, Noháček
|
2x Češka, 2x Šmíd V., Chára, Vinopal, Halaburda, Džis | ||||||
49. | 30.12.2012 | Zaboří | Jetenovice | 6:9 | 3:3 | 0:3 | 3:3 |
3x Brož, 2x Lávička, Sotona | 3x Janeček, 2x Benda, 2x Kocek, 2x Heřman P., |
XI.Kolo | |||||||
42. | 22.12.2012 | Agro Blatná | Mladý Smolivec | 2:2 | 0:2 | 1:0 | 1:0 |
2x Vinopal | Tejral, Růt | ||||||
43. |
22.12.2012 |
Jetenovice | Kramolín | 7:5 | 0:1 | 2:2 | 5:2 |
3x Pihera P., 2x Makovec S., Hranička, Heřman P. | 2x Florián, 2x Lepší, Polívka |
| |||||
44. | 23.12.2012 | Zaboří | Sokol Radomyšl | 5:0 | |||
|
Procházka- disciplinární trest 5 zápasů stop | Kontumace zápasu z důvodu neoprávněného startu hráče č. 18. Procházka | |||||
45. | 23.12.2012 | Kasejovice | Club Pastouška | 6:4 | 3:1 | 2:1 | 1:2 |
Mašek, Kubař, Vrba, Horal, Kysel, Koubek | 2x Venclík, Pěch, Kříž, |
X.Kolo | |||||||
38. | 15.12.2012 | Kramolín | Mladý Smolivec | 3:6 | 2:1 | 0:1 | 1:4 |
Kůs, Baumruk, Lepší | 2x Kub, 2x Koryťák, Růt, Trhlík | ||||||
39 |
15.12.2012 |
Club Pastouška | Zaboří | 2:7 | 0:3 | 0:2 | 2:2 |
Jícha, Tůma | 2x Martinec, 2x Sotona, Hrubý, Mareš, Troníček |
| |||||
40 | 16.12. 2012 | Kasejovice | Agro Blatná | 0:9 |
0:1
|
0:3 | 0:5 |
2x Stejskal, 2x Kučera, Džis, Vinopal, Škyrta, Češka, Lexa | |||||||
41 | 16.12.2012 | Sokol Radomyšl | Jetenovice | 5:8 | 1:1 | 2:4 | 2:3 |
2x Křišťan, 2x Šulc, Mráz P. Procházka - disciplinární trest - slovní napadení rozhodčího
|
2x Brabec, 2x Pihera P., Kocek, Benda, Heřman J., Janeček |
IX.Kolo | |||||||
34. | 8.12.2012 | Kasejovice | Kramolín | 5:3 | 1:0 | 3:0 | 1:3 |
Vrba, Mašek, Kysel, Zach, Horal | Trnka, Noháček, Polívka | ||||||
35 |
8.12.2012 |
Zaboří | Mladý Smolivec | 4:7 | 0:1 | 1:3 | 3:3 |
2x Říha, Lávička, Brož | 3x Tejral, 2x Kub, Kopřiva L., Kopřiva F., |
| |||||
36 | 9.12. 2012 | Agro Blatná | Sokol Radomyšl | 4:3 |
1:2
|
2:1 | 1:0 |
Šmíd V., Češka, Slováček, Kučera | 2x Šulc, Kropík | ||||||
37 | 9.12.2012 | Jetenovice | Club Pastouška | 13:5 | 5:2 | 4:2 | 4:1 |
3x Kocek, 3x Šafránek, 2x Heřman J., 2x Pihera P., 2x Makovec B., Svoboda | 3x Jágr, Korček, Tomášek |
VIII.Kolo | |||||||
29. | 1.12.2012 | Sokol Radomyšl | Kasejovice | 9:2 | 4:2 | 2:0 | 3:0 |
4x Zralý, 2x Šulc, Kropík, Babor, Lifka | Mašek, Kubař | ||||||
30 |
1.12.2012 |
Kramolín | Zaboří | 1:8 | 1:2 | 0:4 | 0:2 |
Lepší | 3x Brož, Bašta, Říha, Lávička, Martinec, Dubský |
| |||||
31 | 2.12. 2012 | Mladý Smolivec | Jetenovice | 4:7 | 1:4 | 2:1 | 1:2 |
Zlámal, Koryťák, Tejral, Trhlík | 2x Kocek, Heřman J., Makovec B., Hranička, Svoboda, Pihera P. | ||||||
32 | 2.12.2012 | Club Pastouška | Agro Blatná | 2:7 | 0:3 | 1:1 | 1:3 |
Jícha, Kříž | 2x Halaburda, Slováček, Chára, Šmíd V., Vinopal, Džis |
VII.Kolo | |||||||
25. | 24.11.2012 | Zaboří | Agro Blatná | 3:6 | 0:3 | 1:0 | 2:3 |
Brož, Říha, Lávička | 3x Slováček, 2x Kučera, Halaburda | ||||||
26. |
24.11.2012 |
Jetenovice | Kasejovice | 11:4 | 3:5 | 1:2 | 0:4 |
2x Makovec B., 2x Pihera P., 2x Pihera V., Hranička, Šafránek, Janeček, Heřman J., Heřman P. | 2x Mašek, Vrba, Suda |
| |||||
27. | 25.11.2012 | Club Pastouška | Mladý Smolivec | 3:16 | 0:8 | 3:2 | 0:6 |
2x Jícha, Korček | 5x Kub, 2x Růt, 2x Koryťák, 2x Rous,Kopřiva, Vítek, Soběhart L., Trhlík | ||||||
28. | 25.11.2012 | Kramolín | Sokol Radomyšl | 4:11 | 3:6 | 0:3 | 1:2 |
2x Baštář, Kodýtek, Lepší | 5x Zralý, Kropík, Lifka, 2x Mráz, 2x Křišťan, |
VI.Kolo | |||||||
21. | 17.11.2012 | Kramolín | Club Pastouška | 5:4 | 3:1 | 2:2 | 0:1 |
3x Trnka, Eichinger, Lepší | Sýkora, Meloun, Kříž, Tomášek | ||||||
22. |
17.11.2012 |
Sokol Radomyšl | Mladý Smolivec | 3:6 | 3:1 | 0:1 | 0:4 |
Zralý, Procházka, Šulc Procházka - disciplinární trest - napadení rozhodčího |
2x Kopřiva, 2x Vtek, Koryťák, Trhlík |
| |||||
23. | 18.11.2012 | Agro Blatná | Jetenovice | 4:4 | 0:4 | 1:0 | 3:0 |
Šmíd V., Vinopal, Džis, Češka | 2x Pihera P., Heřman J., Heřman P. | ||||||
24. | 18.11.2012 | Zaboří | Kasejovice | 10:0 | 1:0 | 4:0 | 5:0 |
3x Martinec, 2x Brož, 2x Vonášek, Dubský, Říha, Lávička, |
V.Kolo | |||||||
17.. | 10.11.2012 | Kasejovice | Mladý Smolivec | 4:7 | 1:1 | 2:3 | 1:3 |
Fiala, Vrba,Zach, Koubek | 2x Kub, Rous, Soběhart L., Vítek, Kopřiva, 18 ? | ||||||
18. | 10.11. 2012 | Jetenovice | Zaboří | 0:5 | |||
kontumace po dvou odehraných třetinách 6:1 | |||||||
19. | 11.11.2012 | Agro Blatná | Kramolín | 11:1 | 2:1 | 3:0 | 6:0 |
3x Vinopal, 2x Češka, 2x Kučera, Chára, Džis, Slováček, Lexa | Kodýtek | ||||||
20. | 11.11.2012 | Sokol Radomyšl | Club Pastouška | 20:1 | 6:0 | 8:0 | 6:1 |
6x Šulc, 4x Zralý, 3x Procházka, 2x Křišťan, 2x Kropík, Mráz P., Kastner, Hackl | Jícha |
IV.Kolo | |||||||
13. | 3.11.2012 | Sokol Radomyšl | Zaboří | 5:5 | 2:3 | 1:0 | 2:2 |
2x Bican, Kastner, Majer, Křišťan | 3x Brož, 2x Martinec | ||||||
14. | 3.11. 2012 | Club Pastouška | Kasejovice | 1:3 | 1:0 | 0:1 | 0:2 |
Prokýšek | Vrba, Suda, Mašek | ||||||
15. | 4.11. 2012 | Mladý Smolivec | Agro Blatná | 4:5 | 2:1 | 2:1 | 0:3 |
Soběhart M., Tejral, Trhlík, Kub | 2x Kučera, 2x Halaburda, Stejskal | ||||||
16. | 4.11 . 2012 | Kramolín | Jetenovice | 4:10 | 0:2 | 2:4 | 2:4 |
3x Baštář, Florián | 4x Hranička, 2x Makovec B., 2x Liška, Kocek, Pihera P., |
III.Kolo | |||||||
9. | 27.10.2012 | Mladý Smolivec | HC Kramolín | 15:1 | 5:0 | 4:1 | 6:0 |
4x Kub, 3x Soběhart M.,2x Kopřiva L., 2x Rous, Kopřiva F.,Koryťák, Zlámal, Tejral, | Kodýtek | ||||||
10. | 27.10. 2012 | Jetenovice | Sokol Radomyšl | 7:5 | 3:1 | 2:2 | 2:2 |
2x Makovec B.,2x Heřman, Košvanec, 2x Kocek | 2x Bican, Lifka, Šulc, Mráz o. | ||||||
11. | 28.10.2012 | Zaboří | Club Pastouška | 10:3 | 2:0 | 3:0 | 5:3 |
2x Říha, 2x Brož, 2x Lávička, Ševčík, Lála, Bašta, Švec | 2x Šimeček, Prokýšek | ||||||
12. | 28.10.2012 | Agro Blatná | Kasejovice | 12:0 | 3:0 | 3:0 | 6:0 |
3x Šmíd V., 2x Slováček, 2x Suda, Džis, Halaburda, Chára, Vinopal, Šmíd Z. |
II.Kolo | |||||||
5. | 20.10.2012 | Sokol Radomyšl | Agro Blatná | 9:5 | 3:1 | 2:1 | 4:3 |
2x Bican, 2x Zralý, Mráz, Šulc, Kastner, Procházka, Lifka | 2x Slováček, 2x Halaburda, Stejskal | ||||||
6. | 20.10. 2012 | Kramolín | Kasejovice | 5:2 | 2:0 | 2:1 | 1:1 |
2x Lepší, Valečka, Baumruk, ? | Mašek, Suda | ||||||
7. | 21.10.2012 | Mladý Smolivec | Zaboří | 1:5 | 0:1 | 1:3 | 0:1 |
Soběhart | Nový, 2x Švec, Brož, Dubský, | ||||||
8. | 21.10.2012 | Club Pastouška | Jetenovice | 4:7 | 0:5 | 1:2 | 3:0 |
2x Svoboda, Šimeček, Tůma | 3x Janeček, 2x Pihera P., Heřman, Vrána |
I.Kolo | |||||||
1. | 13.10.2012 | Agro Blatná | Club Pastouška | 10:3 | 5:1 | 3:0 | 2:2 |
2x Šmíd V, 2x Halaburda, 2x Slováček, Vaňáč, Češka, Džis, Kučera | 2x Venclík, Svoboda | ||||||
2. | 13.10. 2012 | Zaboří | Kramolín | 5:4 | 2:2 | 1:0 | 2:2 |
3x Říha, Brož, Dubský | 2x Syrový, Trnka, Lepší | ||||||
3. | 14.10.2012 | Kasejovice | Sokol Radomyšl | 1:15 | 0:5 | 1:6 | 0:4 |
Mašek | 6x Bican, 2x Zralý, 2x Šulc, 2x Kropík, Procházka, Křišťan, Babor | ||||||
4. | 14.10.2012 | Jetenovice | Mladý Smolivec | 2:1 | 2:0 | 0:1 | 0:0 |
Bláha, Janeček | Koryťák |
Tabulka střelců 2012 / 2013
Poř. | Jméno | Číslo | Klub | Góly |
1 | Šulc David | 12 | HC Sokol Radomyšl | 44 |
2 | Zralý Pavel | 27 | HC Sokol Radomyšl | 40 |
3 | Kub Petr | 21 | HC Mladý Smolivec | 33 |
4 | Brož Václav | 19 | HC Zaboří | 28 |
5 | Kučera Miroslav | 20 | HC Agro Blatná | 23 |
6 | Říha Martin | 25 | HC Zaboří | 22 |
7 | Šimeček Jakub | 68 | HC Pastouška Předmíř | 21 |
8 | Pihera Pavel | 3 | HC Jetenovice | 20 |
9 | Bican Jakub | 23 | HC Sokol Radomyšl | 16 |
10 | Soběhart Michel | 9 | HC Mladý Smolivec | 16 |
11 | Benda Jan | 25 | HC Jetenovice | 16 |
12 | Češka Michal | 14 | HC Agro Blatná | 14 |
13 | Mašek Jan | 27 | HC Kasejovice | 14 |
14 | Kocek Petr | 19 | HC Jetenovice | 14 |
15 | Slováček Jan | 5 | HC Agro Blatná | 13 |
16 | Lepší Pavel | 83 | HC Kramolín | 13 |
17 | Janeček Jindřich | 12 | HC Jetenovice | 13 |
18 | Koryťák Zdeněk | 19 | HC Mladý Smolivec | 13 |
19 | Heřman Pavel | 8 | HC Jetenovice | 13 |
20 | Vinopal Jaroslav | 12 | HC Agro Blatná | 13 |
21 | Procházka Michal | 18 | HC Sokol Radomyšl | 13 |
22 | Tejral Miroslav | 24 | HC Mladý Smolivec | 12 |
23 | Křišťan Vít | 8 | HC Sokol Radomyšl | 12 |
24 | Kropík Ladislav | 15 | HC Sokol Radomyšl | 12 |
25 | Halaburda Josef | 7 | HC Agro Blatná | 11 |
26 | Šmíd Václav | 11 | HC Agro Blatná | 11 |
27 | Trhlík František | 17 | HC Mladý Smolivec | 11 |
28 | Džís Václav | 9 | HC Agro Blatná | 10 |
29 | Heřman Josef | 7 | HC Jetenovice | 10 |
30 | Martinec Josef | 10 | HC Zaboří | 10 |
31 | Vítek Jan | 13 | HC Mladý Smolivec | 10 |
32 | Mráz Pavel | 28 | HC Sokol Radomyšl | 10 |
33 | Makovec Bohuslav | 13 | HC Jetenovice | 9 |
34 | Polívka Jan | 79 | HC Kramolín | 9 |
35 | Šimša Robert | 75 | HC Pastouška Předmíř | 9 |
36 | Pěch Petr | 12 | HC Pastouška Předmíř | 9 |
37 | Kopřiva Lukáš | 31 | HC Mladý Smolivec | 8 |
38 | Lávička Vladimír | 5 | HC Zaboří | 8 |
39 | Trnka Dušan | 54 | HC Kramolín | 8 |
40 | Hranička Jaroslav | 22 | HC Jetenovice | 8 |
41 | Florián Martin | 42 | HC Kramolín | 8 |
42 | Soběhart Luboš | 22 | HC Mladý Smolivec | 7 |
43 | Baštář Michal | 91 | HC Kramolín | 7 |
44 | Rous Marek | 4 | HC Mladý Smolivec | 7 |
45 | Jícha František | 21 | HC Pastouška Předmíř | 7 |
46 | Mráz Ondřej | 29 | HC Sokol Radomyšl | 7 |
47 | Dubský Josef | 71 | HC Zaboří | 7 |
48 | Kříž Miroslav | 80 | HC Pastouška Předmíř | 7 |
49 | Svoboda Michal | 18 | HC Pastouška Předmíř | 7 |
50 | Šafránek Michal | 33 | HC Jetenovice | 7 |
51 | Kastner Miroslav | 2 | HC Sokol Radomyšl | 6 |
52 | Babor Marek | 5 | HC Sokol Radomyšl | 6 |
53 | Svoboda Václav | 11 | HC Jetenovice | 5 |
54 | Vrba Václav | 16 | HC Kasejovice | 5 |
55 | Venclík Martin | 67 | HC Pastouška Předmíř | 5 |
56 | Kopřiva František | 15 | HC Mladý Smolivec | 5 |
57 | Kovařík Jiří | 27 | HC Mladý Smolivec | 5 |
58 | Lifka František | 3 | HC Sokol Radomyšl | 4 |
59 | Stejskal Václav | 8 | HC Agro Blatná | 4 |
60 | Syrový Břetislav | 22 | HC Kramolín | 4 |
61 | Růt Jiří | 18 | HC Mladý Smolivec | 4 |
62 | Chára Zdeněk | 15 | HC Agro Blatná | 4 |
63 | Korček Tomáš | 70 | HC Pastouška Předmíř | 4 |
64 | Zach Petr | 18 | HC Kasejovice | 4 |
65 | Noháček Radek | 10 | HC Kramolín | 4 |
66 | Suda Ladislav | 13 | HC Kasejovice | 4 |
67 | Sotona Petr | 81 | HC Zaboří | 4 |
68 | Baumruk Pavel | 11 | HC Kramolín | 4 |
69 | Tůma Zdeněk | 13 | HC Pastouška Předmíř | 4 |
70 | Koubek Martin | 19 | HC Kasejovice | 4 |
71 | Švec Milan | 23 | HC Zaboří | 4 |
72 | Vaňáč Aleš | 13 | HC Agro Blatná | 3 |
73 | Kodýtek Václav | 99 | HC Kramolín | 3 |
74 | Hackl David | 14 | HC Sokol Radomyšl | 3 |
75 | Faměra Jan | 12 | HC Kasejovice | 3 |
76 | Kubař Martin | 79 | HC Kasejovice | 3 |
77 | Makovec Stanislav | 17 | HC Jetenovice | 3 |
78 | Pihera Václav | 2 | HC Jetenovice | 3 |
79 | Bašta Petr | 7 | HC Zaboří | 3 |
80 | Martínek David | 41 | HC Kramolín | 3 |
81 | Suda Ladislav | 10 | HC Agro Blatná | 2 |
82 | Prokýšek Miloš | 8 | HC Pastouška Předmíř | 2 |
83 | Liška Radim | 7 | HC Jetenovice | 2 |
84 | Vonášek Petr | 0 | HC Zaboří | 2 |
85 | Fiala David | 78 | HC Kasejovice | 2 |
86 | Mareš František | 6 | HC Zaboří | 2 |
87 | Zlámal Petr | 10 | HC Mladý Smolivec | 2 |
88 | Lexa Pavel | 4 | HC Agro Blatná | 2 |
89 | Kuník Jiří | 40 | HC Sokol Radomyšl | 2 |
90 | Tomášek Karel | 63 | HC Pastouška Předmíř | 2 |
91 | Slepička Petr | 23 | HC Sokol Radomyšl | 2 |
92 | Kysel Pavel | 71 | HC Kasejovice | 2 |
93 | Horal Roman | 9 | HC Kasejovice | 2 |
94 | Brabec Ondřej | 2 | HC Jetenovice | 2 |
95 | Karvan Jan | 20 | HC Sokol Radomyšl | 2 |
96 | Eichinger Karel | 83 | HC Kramolín | 2 |
97 | Straka Václav | 77 | HC Kasejovice | 2 |
98 | Bláha Tomáš | 23 | HC Jetenovice | 1 |
99 | Valečka Milan | 28 | HC Kramolín | 1 |
100 | Nový Josef | 55 | HC Zaboří | 1 |
101 | Košvanec Petr | 24 | HC Jetenovice | 1 |
102 | Šmíd Zdeněk | 2 | HC Agro Blatná | 1 |
103 | Ševčík Jakub | 44 | HC Zaboří | 1 |
104 | Lála Radek | 20 | HC Zaboří | 1 |
105 | Majer Miroslav | 7 | HC Sokol Radomyšl | 1 |
106 | Mráz Pavel st. | 4 | HC Sokol Radomyšl | 1 |
107 | Meloun Miloslav | 11 | HC Pastouška Předmíř | 1 |
108 | Hrubý Marek | 29 | HC Zaboří | 1 |
109 | Kůs Roman | 44 | HC Kramolín | 1 |
110 | Troníček Vít | 15 | HC Zaboří | 1 |
111 | Škyrta Martin | 16 | HC Agro Blatná | 1 |
112 | Jakubčík Václav | 35 | HC Kasejovice | 1 |
113 | Karlík Tomáš | 33 | HC Pastouška Předmíř | 1 |
114 | Kebrle Martin | 66 | HC Pastouška Předmíř | 1 |
115 | Jedlička Martin | 14 | HC Kasejovice | 1 |
116 | Klain Václav | 8 | HC Mladý Smolivec | 1 |
117 | Voráček František | 63 | HC Kramolín | 1 |
118 | Valenta Jaroslav | 25 | HC Mladý Smolivec | 1 |
119 | Zeman Michal | 7 | HC Pastouška Předmíř | 1 |
120 | Tvrdý Michal | 99 | HC Pastouška Předmíř | 1 |
121 | Nový Rostislav | 36 | HC Pastouška Předmíř | 1 |
122 | Kroupa Michal | 21 | HC Sokol Radomyšl | 1 |
123 | Sýkora Václav | 17 | HC Pastouška Předmíř | 1 |
124 | Vocásek Václav | 17 | HC Zaboří | 1 |
125 | Červený Miroslav | 25 | HC Kramolín | 1 |
126 | Baroch pavel | 45 | HC Kramolín | 1 |