Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nostalgie 12/13

 
 
Tabulka ligy 2012 / 2013                 
               

 

1. - 4. místo

  mužstvo zápasy výhry prohry remízy  skóre body
1 HC Štíři Jetenovice 20 15 3 2 130:70 47
2 HC TJ ZD Zaboří 20 12 6 2 107:82 38
3 HC Mladý Smolivec 20 12 7 1 136:85 37
4 HC Agro Blatná 20 10 6 4 110:70 34

 

5. - 8. místo

 

5 HC Sokol Radomyšl 20 13 6 1 187:64 40
6 HC Pastouška Předmíř 20 6 14 0 93:162 18
7 HC Kramolín 20 4 16 0 68:144 12
8 HC Kasejovice 20 3 17 0 47:168 9
 
 

ZÁKLADNÍ ČÁST

  mužstvo zápasy výhry prohry remízy  skóre body
1 HC Štíři Jetenovice 14 11 1 2 96:55 35
2 HC Agro Blatná 14 9 1 4 89:39 31
3 HC TJ ZD Zaboří 14 9 3 2 81:44 29
4 HC Mladý Smolivec 14 8 5 1 99:51 25
5 HC Sokol Radomyšl 14 8 5 1 110:50 25
6 HC Kasejovice 14 3 10 0 31:107 9
7 HC Kramolín 14 2 12 0 41:96 6
8 HC Pastouška Předmíř 14 1 13 0 48:120 3
 
 
 
 
  Dohráno 2012 / 2013

Vedení ligy ve spolupráci s rozhodčími rozhodli o udělování tvrdších trestů za nesportovní chování a vyhrožování na ledové ploše dle možnosti udělování disciplinarnich.trestu.jpg [66 KB]   :

 

XX.Kolo        
78. 23.2.2013 Sokol Radomyšl Kasejovice 15:2 4:1 5:1 6:0
  5x Šulc, 4x Procházka, 3x Zralý,  2x Mráz P., Kropík, Mašek, Faměra  
79.

23.2.2013

Kramolín Club Pastouška 5:11 1:3 3:4 1:4
  3x Florian, Polívka, Lepší 5x Šimeček, 3x Svoboda, 2x Pěch, Tůma

 

80. 24.2.2013 Agro Blatná Zaboří 3:4 0:1 2:3 1:0
  2x Češka, Kučera 2x Říha, Brož, Martinec  
81. 24.2.2013 Mladý Smolivec Jetenovice 6:2 2:0 2:1 2:1
  3x Vítek, 2x Soběhart M., Kub Heřman J., Šafránek

 

XIX.Kolo        
74. 16.2. 2013 Club Pastouška Sokol Radomyšl 2:22 2:10 0:7 0:5
  2x Pěch 9x Šulc, 5x Zralý, 4x Mráz P.,2x Mráz O., 2x Kropík,  
75

16.2. 2013

Kasejovice Kramolín 3:8 0:1 0:2 3:5
  Straka, 2x 78 ? 3x Polívka, Baroch, Martínek, Eichinger, Červený, Florián

 

76 17. 2 2013 Zaboří Mladý Smolivec 5:13 1:3 2:4 2:6
  2x Říha, Vocásek, Švec, Bašta 3x Kub, 2x Tejral, 2x Kovařík, 2x Trhlík, 3x Soběhart M., Vítek  
77 17.2. 2013 Jetenovice Agro Blatná 7:4 1:0 4:0 2:4
  2x Benda, Pihera V., Janeček, 2x Heřman J., Heřman P., 3x Kučera, Slováček  

 

 

XVIII.Kolo        
70. 9.2.2013 Club Pastouška Kasejovice 8:4 2:0 3:1 3:3
  2x Šimša, 2x Šimeček, 2x Pěch, Venclík, Sýkora 2x Mašek, Koubek, Kubař  
71.

9.2.2013

Kramolín Sokol Radomyšl 0:13 0:1 0:9 0:3
    6x Šulc, 3x Babor, 2x Kuník, Kroupa, Křišťan

 

72. 10.2.2013 Mladý Smolivec Agro Blatná 6:5 2:3 3:1 1:1
  2x Kub, Koryťák, Tejral, Vítek, Trhlík 2x Kučera, Češka, Džis, Vinopal  
73. 10.2.2013 Zaboří Jetenovice 6:5 1:2 1:1 4:2
  2x Dubský, 2x Brož, Lávička, Říha 3x Benda, Pihera P., Heřman P.

 

XVII.Kolo        
66. 2.2.2013 Kasejovice Sokol Radomyšl 1:15 0:5 0:7 1:3
  Mašek 4x Zralý, 3x Procházka, 2x Hackl, 2x Kastner, Babor, Kropík, Slepička, Křišťan  
67.

2.2.2013

Club Pastouška Kramolín 10:4 5:1 3:1 2:2
  4x Šimša, 2x Tvrdý, 2x Nový,  Šimeček, Korček, Noháček, Polívka, Trnka, Martínek

 

68. 3.2.2013 Zaboří Agro Blatná 4:2 1:0 3:0 0:2
  3x Brož, Říha Kučera, Vinopal  
69. 3.2.2013 Jetenovice Mladý Smolivec 5:2 1:1 0:0 4:1
  2x Benda, 2x Pihera P., Janeček Soběhart M., Koryťák

 

XVI.Kolo        
62. 26.1.2013 Sokol Radomyšl Club Pastouška 2:5 2:1 0:2 0:2
  Šulc, Slepička 2x Šimeček, Korček, Kříž, , Zeman  
63.

26.1.2013

Kramolín Kasejovice 6:1 1:0 4:0 1:1
  2x Lepší, Martínek, Baumruk, Noháček, Syrový Faměra

 

64. 27.1.2013 Mladý Smolivec Zaboří 5:3 0:1 4:1 1:1
  3x Soběhart M., Koryťák, Kovařík Říha, Brož, Mareš  
65. 27.1.2013 Agro Blatná Jetenovice 0:5 0:2 0:1 0:2
    2x Benda, Heřman P., Heřman J., Janeček

 

XV.Kolo        
58. 19.1.2013 Kasejovice Club Pastouška 5:9 1:3 3:3 1:3
  Fiala, Kubař, Straka, Koubek, Faměra 5x Šimeček, 2x Kříž, Pěch, Tůma  
59.

19.1.2013

Sokol Radomyšl Kramolín 10:4 2:2 4:2 4:0
  4x Zralý, 2x Šulc, 2x Křišťan, 2x Karvan, 2x Polívka, Baumruk, Voráček

 

60. 20.1.2013 Agro Blatná Mladý Smolivec 7:5 4:0 3:2 0:3
  4x Kučera, 2x Češka, Šmíd V. Valenta, Koryťák, Kub, Vítek, Soběhart M.  
61. 20.1.2013 Jetenovice Zaboří 10:4 2:2 3:2 5:0
  4x Benda, 2x Šafránek, Hranička, Kocek, Makovec S., Heřman P. 3x Říha, Brož

XIV.Kolo        
54. 12.1.2013 Mladý Smolivec Club Pastouška 16:1 4:0 4:0 8:1
  4x Kub, 4x Soběhart M., 2x Rous, 2x Kopřiva F., Soběhart L., Klain, Kovařík, Koryťák Svoboda  
55.

12.1.2013

Sokol Radomyšl Kramolín 5:0      
     

Kontumace 

56. 13.1.2013 Agro Blatná Zaboří 4:4 2:3 1:1 1:0
 

Kučera, Češka, Džis, Vaňáč 

2x Brož, Říha, Martinec  
57. 13.1.2013 Kasejovice Jetenovice 1:7 0:2 1:2 0:3
  Mašek 3x Svoboda, 2x Kocek, Janeček, Heřman P.

 

XIII.Kolo        
50. 5.1.2013 Club Pastouška Kramolín 10:4 6:2 0:1 4:1
  3x Šimša, 2x Jícha, 2x Šimeček, Karlík, Kebrle, Kříž 2x Trnka, Lepší, Florián  
51.

5.1.2013

Mladý Smolivec Sokol Radomyšl 5:7 3:1 2:4 0:2
  2x Tejral, Kovařík, Trhlík, Soběhart 4x Bican, 2x Zralý, Šulc

 

52. 6.1.2013 Kasejovice Zaboří 2:4 0:1 1:0 1:3
 

Jedlička, Suda 

Brož, Sotona, Říha, Dubský  
53. 6.1.2013 Jetenovice Agro Blatná 2:2 1:0 0:1 1:1
  2x Pihera P. Vaňáč, Kučera  
XII.Kolo        
46. 29.12.2012 Mladý Smolivec Kasejovice 9:4 4:0 3:0 2:4
  6x Kub, 2x Kopřiva L., Trhlík 2x Zach, Jakubčík, Mašek  
47.

29.12.2012

Club Pastouška Sokol Radomyšl 2:13 0:4 2:6 0:3
  Pěch, ? 4x Zralý, 3x Šulc, 3x Mráz O., Mráz P., Kastner, Kropík

 

48. 30.12.2012 Kramolín Agro Blatná 2:8 1:3 1:2 0:3
 

Baštář, Noháček 

 

2x Češka, 2x Šmíd V., Chára, Vinopal, Halaburda, Džis  
49. 30.12.2012 Zaboří Jetenovice 6:9 3:3 0:3 3:3
  3x Brož, 2x Lávička, Sotona 3x Janeček, 2x Benda, 2x Kocek, 2x Heřman P.,  

 
 

XI.Kolo        
42. 22.12.2012 Agro Blatná Mladý Smolivec 2:2 0:2 1:0 1:0
  2x Vinopal Tejral, Růt  
43.

22.12.2012

Jetenovice Kramolín 7:5 0:1 2:2 5:2
  3x Pihera P., 2x Makovec S., Hranička, Heřman P. 2x Florián, 2x Lepší, Polívka

 

44. 23.12.2012 Zaboří Sokol Radomyšl 5:0      
 

 

 

Procházka- disciplinární trest 5 zápasů stop Kontumace zápasu z důvodu neoprávněného startu hráče č. 18. Procházka
45. 23.12.2012 Kasejovice Club Pastouška 6:4 3:1 2:1 1:2
  Mašek, Kubař, Vrba, Horal, Kysel, Koubek 2x Venclík, Pěch, Kříž,  

 

X.Kolo        
38. 15.12.2012 Kramolín Mladý Smolivec 3:6 2:1 0:1 1:4
  Kůs, Baumruk, Lepší 2x Kub, 2x Koryťák, Růt, Trhlík  
39

15.12.2012

Club Pastouška Zaboří 2:7 0:3 0:2 2:2
  Jícha, Tůma 2x Martinec, 2x Sotona, Hrubý, Mareš, Troníček

 

40 16.12. 2012 Kasejovice Agro Blatná 0:9

 0:1

 

0:3 0:5
    2x Stejskal, 2x Kučera, Džis, Vinopal, Škyrta, Češka, Lexa  
41 16.12.2012 Sokol Radomyšl Jetenovice 5:8 1:1 2:4 2:3
 

2x Křišťan, 2x Šulc, Mráz P.

Procházka - disciplinární trest - slovní napadení rozhodčího

 

2x Brabec, 2x Pihera P., Kocek, Benda, Heřman J., Janeček

 
 

 

IX.Kolo        
34. 8.12.2012 Kasejovice Kramolín 5:3 1:0 3:0 1:3
  Vrba, Mašek, Kysel, Zach, Horal Trnka, Noháček, Polívka  
35

8.12.2012

Zaboří Mladý Smolivec 4:7 0:1 1:3 3:3
  2x Říha, Lávička, Brož 3x Tejral, 2x Kub, Kopřiva L., Kopřiva F.,

 

36 9.12. 2012 Agro Blatná Sokol Radomyšl 4:3

1:2 

 

2:1 1:0
  Šmíd V., Češka, Slováček, Kučera 2x Šulc, Kropík  
37 9.12.2012 Jetenovice Club Pastouška 13:5 5:2 4:2 4:1
  3x Kocek, 3x Šafránek, 2x Heřman J., 2x Pihera P., 2x Makovec B., Svoboda 3x Jágr, Korček, Tomášek  
 

 

VIII.Kolo        
29. 1.12.2012 Sokol Radomyšl Kasejovice 9:2 4:2 2:0 3:0
  4x Zralý, 2x Šulc, Kropík, Babor, Lifka Mašek, Kubař  
30

1.12.2012

Kramolín Zaboří 1:8 1:2 0:4 0:2
  Lepší 3x Brož, Bašta, Říha, Lávička, Martinec, Dubský

 

31 2.12. 2012 Mladý Smolivec Jetenovice 4:7 1:4 2:1 1:2
  Zlámal, Koryťák, Tejral, Trhlík 2x Kocek, Heřman J., Makovec B., Hranička, Svoboda, Pihera P.  
32 2.12.2012 Club Pastouška Agro Blatná 2:7 0:3 1:1 1:3
  Jícha, Kříž 2x Halaburda, Slováček, Chára, Šmíd V., Vinopal, Džis  

 

VII.Kolo        
25. 24.11.2012 Zaboří Agro Blatná 3:6 0:3 1:0 2:3
  Brož, Říha, Lávička 3x Slováček, 2x Kučera, Halaburda  
26.

24.11.2012

Jetenovice Kasejovice 11:4 3:5 1:2 0:4
  2x Makovec B., 2x Pihera P., 2x Pihera V., Hranička, Šafránek, Janeček, Heřman J., Heřman P. 2x Mašek, Vrba, Suda

 

27. 25.11.2012 Club Pastouška Mladý Smolivec 3:16 0:8 3:2 0:6
  2x Jícha, Korček 5x Kub, 2x Růt, 2x Koryťák, 2x Rous,Kopřiva, Vítek, Soběhart L., Trhlík  
28. 25.11.2012 Kramolín Sokol Radomyšl 4:11 3:6 0:3 1:2
  2x Baštář, Kodýtek, Lepší 5x Zralý, Kropík, Lifka, 2x Mráz, 2x Křišťan,  

 

VI.Kolo        
21. 17.11.2012 Kramolín Club Pastouška 5:4 3:1 2:2 0:1
  3x Trnka, Eichinger, Lepší Sýkora, Meloun, Kříž, Tomášek  
22.

17.11.2012

Sokol Radomyšl Mladý Smolivec 3:6 3:1 0:1 0:4
 

Zralý, Procházka, Šulc

Procházka - disciplinární trest - napadení rozhodčího

2x Kopřiva, 2x Vtek, Koryťák, Trhlík

 

23. 18.11.2012 Agro Blatná Jetenovice 4:4 0:4 1:0 3:0
  Šmíd V., Vinopal, Džis, Češka 2x Pihera P., Heřman J., Heřman P.  
24. 18.11.2012 Zaboří Kasejovice 10:0 1:0 4:0 5:0
  3x Martinec, 2x Brož, 2x Vonášek, Dubský, Říha, Lávička,    

 

V.Kolo        
17.. 10.11.2012  Kasejovice Mladý Smolivec 4:7 1:1 2:3 1:3
  Fiala, Vrba,Zach, Koubek 2x Kub, Rous, Soběhart L., Vítek, Kopřiva, 18 ?  
18. 10.11. 2012 Jetenovice Zaboří 0:5      
     

kontumace

po dvou odehraných třetinách 6:1

19. 11.11.2012 Agro Blatná Kramolín 11:1 2:1 3:0 6:0
  3x Vinopal, 2x Češka, 2x Kučera, Chára, Džis, Slováček, Lexa Kodýtek  
20. 11.11.2012 Sokol Radomyšl Club Pastouška 20:1 6:0 8:0 6:1
  6x Šulc, 4x Zralý, 3x Procházka, 2x Křišťan, 2x Kropík, Mráz P., Kastner, Hackl Jícha  

 

 

IV.Kolo        
13. 3.11.2012 Sokol Radomyšl Zaboří 5:5 2:3 1:0 2:2
  2x Bican, Kastner, Majer, Křišťan 3x Brož, 2x Martinec  
14. 3.11. 2012 Club Pastouška Kasejovice 1:3 1:0 0:1 0:2
  Prokýšek Vrba, Suda, Mašek  
15. 4.11. 2012 Mladý Smolivec Agro Blatná 4:5 2:1 2:1 0:3
  Soběhart M., Tejral, Trhlík, Kub 2x Kučera, 2x Halaburda, Stejskal  
16. 4.11 . 2012 Kramolín Jetenovice 4:10 0:2 2:4 2:4
  3x Baštář, Florián 4x Hranička, 2x Makovec B., 2x Liška, Kocek, Pihera P.,  

 

 

III.Kolo        
9. 27.10.2012    Mladý Smolivec HC Kramolín 15:1 5:0 4:1 6:0
  4x Kub, 3x Soběhart M.,2x Kopřiva L., 2x Rous, Kopřiva F.,Koryťák,  Zlámal, Tejral, Kodýtek  
10. 27.10. 2012 Jetenovice  Sokol Radomyšl 7:5 3:1 2:2 2:2
  2x Makovec B.,2x Heřman, Košvanec, 2x Kocek 2x Bican, Lifka, Šulc, Mráz o.  
11.  28.10.2012 Zaboří Club Pastouška 10:3 2:0 3:0 5:3
  2x Říha, 2x Brož, 2x Lávička, Ševčík, Lála, Bašta, Švec 2x Šimeček, Prokýšek  
12. 28.10.2012 Agro Blatná Kasejovice 12:0 3:0 3:0 6:0
  3x Šmíd V., 2x Slováček, 2x Suda, Džis, Halaburda, Chára, Vinopal, Šmíd Z.    

 

 

II.Kolo        
5. 20.10.2012    Sokol Radomyšl Agro Blatná 9:5 3:1 2:1 4:3
  2x Bican, 2x Zralý, Mráz, Šulc, Kastner, Procházka, Lifka 2x Slováček, 2x Halaburda, Stejskal  
6. 20.10. 2012  Kramolín   Kasejovice  5:2 2:0 2:1 1:1
  2x Lepší, Valečka, Baumruk, ? Mašek, Suda  
7.  21.10.2012 Mladý Smolivec Zaboří 1:5 0:1 1:3 0:1
  Soběhart Nový, 2x Švec, Brož, Dubský,  
8. 21.10.2012 Club Pastouška Jetenovice  4:7 0:5 1:2 3:0
  2x Svoboda, Šimeček, Tůma 3x Janeček, 2x Pihera P., Heřman, Vrána  

 

 

I.Kolo        
1. 13.10.2012    Agro Blatná   Club Pastouška 10:3 5:1 3:0 2:2
  2x Šmíd V, 2x Halaburda, 2x Slováček, Vaňáč, Češka, Džis, Kučera 2x Venclík, Svoboda  
2. 13.10. 2012    Zaboří    Kramolín  5:4 2:2 1:0 2:2
  3x Říha, Brož, Dubský 2x Syrový, Trnka, Lepší  
3.  14.10.2012 Kasejovice Sokol Radomyšl 1:15 0:5 1:6 0:4
  Mašek 6x Bican, 2x Zralý, 2x Šulc, 2x Kropík, Procházka, Křišťan, Babor   
4. 14.10.2012 Jetenovice Mladý Smolivec  2:1 2:0 0:1     0:0  
  Bláha, Janeček Koryťák  

 

 
 

Tabulka střelců 2012 / 2013

 

 

Poř. Jméno Číslo Klub Góly
1 Šulc David 12 HC Sokol Radomyšl 44
2 Zralý Pavel 27 HC Sokol Radomyšl 40
3 Kub Petr 21 HC Mladý Smolivec 33
4 Brož Václav 19 HC Zaboří 28
5 Kučera Miroslav 20 HC Agro Blatná 23
6 Říha Martin 25 HC Zaboří 22
7 Šimeček Jakub 68 HC Pastouška Předmíř 21
8 Pihera Pavel 3 HC Jetenovice 20
9 Bican Jakub 23  HC Sokol Radomyšl 16
10 Soběhart Michel 9 HC Mladý Smolivec 16
11 Benda Jan 25 HC Jetenovice 16
12 Češka Michal 14 HC Agro Blatná 14
13 Mašek Jan 27 HC Kasejovice 14
14 Kocek Petr 19 HC Jetenovice 14
15 Slováček Jan 5 HC Agro Blatná 13
16 Lepší Pavel 83 HC Kramolín 13
17 Janeček Jindřich 12 HC Jetenovice 13
18 Koryťák Zdeněk 19 HC Mladý Smolivec 13
19 Heřman Pavel 8 HC Jetenovice 13
20 Vinopal Jaroslav 12 HC Agro Blatná 13
21 Procházka Michal 18 HC Sokol Radomyšl 13
22 Tejral Miroslav 24 HC Mladý Smolivec 12
23 Křišťan Vít 8 HC Sokol Radomyšl 12
24 Kropík Ladislav 15 HC Sokol Radomyšl 12
25 Halaburda Josef 7 HC Agro Blatná 11
26 Šmíd Václav 11 HC Agro Blatná 11
27 Trhlík František 17 HC Mladý Smolivec 11
28 Džís Václav 9 HC Agro Blatná 10
29 Heřman Josef 7 HC Jetenovice 10
30 Martinec Josef 10 HC Zaboří 10
31 Vítek Jan 13 HC Mladý Smolivec 10
32 Mráz Pavel 28 HC Sokol Radomyšl 10
33 Makovec Bohuslav 13 HC Jetenovice 9
34 Polívka Jan 79 HC Kramolín 9
35 Šimša Robert 75 HC Pastouška Předmíř 9
36 Pěch Petr 12 HC Pastouška Předmíř 9
37 Kopřiva Lukáš 31 HC Mladý Smolivec 8
38 Lávička Vladimír 5 HC Zaboří 8
39 Trnka Dušan 54 HC Kramolín 8
40 Hranička Jaroslav 22 HC Jetenovice 8
41 Florián Martin 42 HC Kramolín 8
42 Soběhart Luboš 22 HC Mladý Smolivec 7
43 Baštář Michal 91 HC Kramolín 7
44 Rous Marek 4 HC Mladý Smolivec  7
45 Jícha František 21 HC Pastouška Předmíř 7
46 Mráz Ondřej 29 HC Sokol Radomyšl 7
47 Dubský Josef 71 HC Zaboří 7
48 Kříž Miroslav 80 HC Pastouška Předmíř 7
49 Svoboda Michal 18 HC Pastouška Předmíř 7
50 Šafránek Michal 33 HC Jetenovice 7
51 Kastner Miroslav 2 HC Sokol Radomyšl 6
52 Babor Marek 5 HC Sokol Radomyšl 6
53 Svoboda Václav 11 HC Jetenovice 5
54 Vrba Václav 16 HC Kasejovice 5
55 Venclík Martin 67 HC Pastouška Předmíř 5
56 Kopřiva František 15 HC Mladý Smolivec 5
57 Kovařík Jiří 27 HC Mladý Smolivec 5
58 Lifka František 3 HC Sokol Radomyšl 4
59 Stejskal Václav 8 HC Agro Blatná 4
60 Syrový Břetislav 22 HC Kramolín 4
61 Růt Jiří 18 HC Mladý Smolivec 4
62 Chára Zdeněk 15 HC Agro Blatná 4
63 Korček Tomáš 70 HC Pastouška Předmíř 4
64 Zach Petr 18 HC Kasejovice 4
65 Noháček Radek 10 HC Kramolín 4
66 Suda Ladislav 13 HC Kasejovice 4
67 Sotona Petr 81 HC Zaboří 4
68 Baumruk Pavel 11 HC Kramolín 4
69 Tůma Zdeněk 13 HC Pastouška Předmíř 4
70 Koubek Martin 19 HC Kasejovice 4
71 Švec Milan 23 HC Zaboří 4
72 Vaňáč Aleš 13 HC Agro Blatná 3
73 Kodýtek Václav 99 HC Kramolín 3
74 Hackl David 14 HC Sokol Radomyšl 3
75 Faměra Jan 12 HC Kasejovice 3
76 Kubař Martin 79 HC Kasejovice 3
77 Makovec Stanislav 17 HC Jetenovice 3
78 Pihera Václav 2 HC Jetenovice 3
79 Bašta Petr 7 HC Zaboří 3
80 Martínek David 41 HC Kramolín 3
81 Suda Ladislav 10 HC Agro Blatná 2
82 Prokýšek Miloš 8 HC Pastouška Předmíř 2
83 Liška Radim 7 HC Jetenovice 2
84 Vonášek Petr 0 HC Zaboří 2
85 Fiala David 78 HC Kasejovice 2
86 Mareš František 6 HC Zaboří 2
87 Zlámal Petr 10 HC Mladý Smolivec 2
88 Lexa Pavel 4 HC Agro Blatná 2
89 Kuník Jiří 40 HC Sokol Radomyšl 2
90 Tomášek Karel 63 HC Pastouška Předmíř 2
91 Slepička Petr 23 HC Sokol Radomyšl 2
92 Kysel Pavel 71 HC Kasejovice 2
93 Horal Roman 9 HC Kasejovice 2
94 Brabec Ondřej 2 HC Jetenovice 2
95 Karvan Jan 20 HC Sokol Radomyšl 2
96 Eichinger Karel 83 HC Kramolín 2
97 Straka Václav 77 HC Kasejovice 2
98 Bláha Tomáš 23 HC Jetenovice 1
99 Valečka Milan 28 HC Kramolín 1
100 Nový Josef 55 HC Zaboří 1
101 Košvanec Petr 24 HC Jetenovice 1
102 Šmíd Zdeněk 2 HC Agro Blatná 1
103 Ševčík Jakub 44 HC Zaboří 1
104 Lála Radek 20 HC Zaboří 1
105 Majer Miroslav 7 HC Sokol Radomyšl 1
106 Mráz Pavel st. 4 HC Sokol Radomyšl 1
107 Meloun Miloslav 11 HC Pastouška Předmíř 1
108 Hrubý Marek 29 HC Zaboří 1
109 Kůs Roman 44 HC Kramolín 1
110 Troníček Vít 15 HC Zaboří 1
111 Škyrta Martin 16 HC Agro Blatná 1
112 Jakubčík Václav 35 HC Kasejovice 1
113 Karlík Tomáš 33 HC Pastouška Předmíř 1
114 Kebrle Martin 66 HC Pastouška Předmíř 1
115 Jedlička Martin 14 HC Kasejovice 1
116 Klain Václav 8 HC Mladý Smolivec 1
117 Voráček František 63 HC Kramolín 1
118 Valenta Jaroslav 25 HC Mladý Smolivec 1
119 Zeman Michal 7 HC Pastouška Předmíř 1
120 Tvrdý Michal 99 HC Pastouška Předmíř 1
121 Nový Rostislav 36 HC Pastouška Předmíř 1
122 Kroupa Michal 21 HC Sokol Radomyšl 1
123 Sýkora Václav 17 HC Pastouška Předmíř 1
124 Vocásek Václav 17 HC Zaboří 1
125 Červený Miroslav 25 HC Kramolín 1
126 Baroch pavel 45 HC Kramolín 1
         
         
         
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

   

 

 

 

 

    

 

 

 

 
 
TOPlist