Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nostalgie 13/14

 

mužstvo

zápasy

výhry

prohry

remízy

 skóre

body

1

HC Agro Blatná

18

16

1

1

121:62

49

2

HC Sokol Radomyšl

18

12

6

0

123:78

36

3

HC Štíři Jetenovice

18

11

6

1

112:78

34

4

HC Mladý Smolivec

18

8

9

1

99:86

25

5

HC TJ ZD Záboří

18

8

10

0

104:84

24

6

HC Pastouška Předmíř

18

3

14

1

70:160

10

7

HC Kasejovice

18

3

15

0

43:135

9

Rozpis Šumavské ligy v ledním hokeji ročník 2013 - 2014

 
 
 

číslo

Domácí

Hosté

Den

Datum

Čas

 

Místo

Výsledek

 

I. Kolo

 

1

Blatná 

Předmíř

SO

 19.10. 2013

17:30

 

SU

6:4

 

2

Kasejovice

Radomyšl

NE

 20.10. 2013

13:30

 

SU

5:0 kont.

 

3

Jetenovice

Smolivec

NE

 20.10. 2013

15:30

 

SU

3:7

 

II. Kolo

 

4

Radomyšl

Blatná 

NE

1.12. 2013

11:00

 

SU

3:5

 

5

Smolivec

Zaboří

NE

27.10. 2013

09:00

 

SU

5:0 Kont.

 

6

Předmíř

Jetenovice

NE

27. 10. 2013

11:00

 

SU

3:8

 

III. Kolo

 

7

Zaboří

Předmíř

SO

2.11. 2013

13:30

 

SU

11:3

 

8

Jetenovice

Radomyšl

SO

2.11. 2013

17:30

 

SU

0:5 Kont.

 

9

Blatná

Kasejovice

NE

3.11. 2013

10:30

 

SU

6:3

 

IV. Kolo

 

10

Radomyšl

Zaboří 

SO

9.11. 2013

17:30

 

SU

6:4

 

11

Předmíř

Kasejovice

NE

10.11. 2013

8:30

 

SU

12:4

 

12

Smolivec

Blatná

NE

10.11. 2013

10:30

 

SU

6:3

 

V. Kolo

 

13

Kasejovice

Smolivec

SO

16.11. 2013

17:30

 

SU

2:15

 

14

Jetenovice

Zaboří

NE

17.11. 2013

11:00

 

SU

4:7

 

15

Radomyšl

Předmíř

NE

17.11. 2013

13:00

 

SU

5:0 Kont.

 

VI. Kolo

 

16

Radomyšl

Smolivec

SO

23. 11. 2013

17:30

 

SU

15:3

 

17

Blatná

Jetenovice

NE

24.11. 2013

9:00

 

SU

4:3

 

18

Zaboří

Kasejovice

NE

24.11. 2013

11:00

 

SU

9:5

 

VII. Kolo

 

19

Zaboří 

Blatná

SO

30.11 2013

15:30

 

SU

5:8

 

20

Jetenovice

Kasejovice

SO

30.11. 2013

17:30

 

SU

6:0

 

21

Předmíř

Smolivec

NE

1. 12. 2013

9:00

 

SU

4:11

 

4

Radomyšl

Blatná

NE

1. 12. 2013

11:00

 

SU

3:5

 

VIII. Kolo

 

22

Radomyšl

Kasejovice

SO

 

 

 

SU

5:0 Kont.

 

23

Smolivec

Jetenovice

NE

8. 12. 2013

8:30

 

SU

2:4

 

24

Předmíř

Blatná

NE

8. 12. 2013

10:30

 

SU

3:12

 

IX. Kolo

 

25

Zaboří 

Smolivec

SO

14.12. 2013

15:30

 

SU

0:7

 

26

Blatná 

Radomyšl

SO

14.12. 2013

17:30

 

SU

6:5

 

27

Jetenovice

Předmíř

SO

14.12. 2013

13:30

 

SU

7:4

 

X. Kolo

 

28

Předmíř

Zaboří

NE

22.12. 2013

11:00

 

SU

5:11

 

29

Kasejovice

Blatna

SO

21.12. 2013

17:30

 

SU

0:7

 

30

Radomyšl

Jetenovice

NE

22.12. 2013

9:00

 

SU

5:3

 

 

XI. Kolo

31

Blatná

Smolivec

NE

29. 12. 2013

9:00

SU

7:4

 

32

Zaboří 

Radomyšl

SO

28. 12. 2013

16:30

SU

4:9

 

33

Kasejovice

Předmíř

NE

29. 12. 2013

11:00

SU

6:2

 

XII. Kolo

 

34

Smolivec

Kasejovice

SO

4.1.2014

17:30

 

SU

3:4

 

35

Předmíř

Radomyšl

NE

5.1.2014

9:00

 

SU

3:15

 

36

Zaboří 

Jetenovice

NE

5.1.2014

11:00

 

SU

3:10

 

XIII. Kolo

 

37

Smolivec

Radomyšl

NE

12.1.2014

8:30

 

SU

9:6

 

38

Kasejovice

Zaboří 

SO

11.1.2014

17:30

 

SU

2:8

 

39

Jetenovice

Blatná

NE

12.1.2014

10:30

 

SU

0:4

 

XIV. Kolo

 

40

Smolivec

Předmíř

SO

18.1.2014

17:30

 

SU

3:5

 

41

Blatná

Zaboří 

NE

19.1.2014

8:30

 

SU

3:2

 

42

Kasejovice

Jetenovice

NE

19.1.2014

10:30

 

SU

3:13

 

XV. Kolo

43

Blatná 

Předmíř

NE

26.1.2014

11:00

SU

6:5

44

Kasejovice

Radomyšl

SO

25.1.2014

17:30

SU

0:15

45

Jetenovice

Smolivec

NE

26.1.2014

9:00

SU

8:5

XVI. Kolo

46

Radomyšl

Blatná 

SO

1.2.2014

17:30

SU

1:3

47

Smolivec

Zaboří

NE

2.2.2014

9:00

SU

4:6

48

Předmíř

Jetenovice

NE

2.2.2014

11:00

SU

2:9

XVII. Kolo

49

Zaboří

Předmíř

SO

8.2.2014

14:00

SU

14:3

50

Jetenovice

Radomyšl

SO

8.2.2014 18:30

SU

12:5

51

Blatná

Kasejovice

NE 9.2.2014

9:00

SU

11:3

XVIII. Kolo

52

Radomyšl

Zaboří 

NE

16.2.2014

9:00

SU

14:10

53

Předmíř

Kasejovice

SO

15.2.2014

17:30

SU

7:6

54

Smolivec

Blatná

NE

16.2.2014

11:00

SU

5:10

XIX. Kolo

55

Kasejovice

Smolivec

SO

22.2.2014

17:30

SU

1:9

56

Jetenovice

Zaboří

NE

23.2.2014

11:00

SU

7:2

57

Radomyšl

Předmíř

NE

23.2.2014

9:00

SU

14:5

XX. Kolo

58

Radomyšl

Smolivec

NE

2.3.2014

11:00

SU

7:4

59

Blatná

Jetenovice

NE

2.3.2014

9:00

SU

4:4

60

Zaboří

Kasejovice

NE

2.3.2014

13:00

SU

4:2

XXI. Kolo

61

Zaboří 

Blatná

SO

8.3.2014

17:30

SU

3:5

62

Jetenovice

Kasejovice

NE

9.3.2014

9:00

SU

8:1

63

Předmíř

Smolivec

NE

9.3.2014

11:00

SU

4:4

 

 

TOPlist