Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nostalgie 11/12

 

 

 
Tabulka ligy 2011/2012                 
               
 
  mužstvo zápasy výhry prohry remízy  skóre body
1 HC Štíři Jetenovice 21 17 3 1 172:51 52
2 HC Mladý Smolivec 21 17 3 1 157:60 52
3 HC AGRO Blatná  21 16  5  0  122:67 48
4 HC Sokol Radomyšl  21  13 8  0 193:87 39
5 HC Zaboří 21 6 14 1 95:142 19
6 HC Pastouška Předmíř 21 5 14 2 81:160 17
7 HC Kramolín 21 4 16 1 62:156 13
8 HC Kasejovice 21 3 18 0 38:196 9
 
 
 

 

XXI.Kolo        
81. 11.3.2012 Zaboří Agro Blatná 3:5 0:3 1:1 2:1
  Češka, Bauš, Sotona 3x Chára, Halaburda, Šmíd V.  
82 11.3.2012 Kramolín Sokol Radomyšl 8:21 2:5 6:8 0:8
  3x Lepší, 3x Syrový, Vraný, Polívka 4x Hackl, 4x Náprstek, 4x Lifka, 5x Procházka, 3x Zralý, Majer  
83 11.3.2012 Club Pastouška Mladý Smolivec 4:9 1:3 3:2 0:4
  Tomášek, Jícha, Tůma, Venclík 5x Soběhart M, Soběhart L, Tejral, Dlouhý, Kovařík  
84. 11.3..2012 Jetenovice Kasejovice 12:1 2:0 4:0 6:1
  3x Janeček, 2x Pihera P, 2x Pihera V, 2x Makovec B, Hranička, Košvanec, Makovec S. Mašek  

 

 

XX.Kolo        
77. 25.2.2012 Kramolín Club Pastouška 3:3 0:2 2:0 1:1
  Syrový, Černý, Baroch Kříž, Tomášek, Korček  
78 25.2..2012 Sokol Radomyšl Mladý Smolivec 0:5      
      Kontumováno
79 26.2..2012 Zaboří Kasejovice 7:3 3:2 1:1 3:0
  2x Dubský, Sotona, Říha, Bašta, Martinec, Češka 2x Faměra, Zach  
80. 26.2..2012 Agro Blatná Jetenovice 3:4 1:2 0:0 3:1
  Šmíd V., Chára, Srp 2x Pihera P, Hranička, Makovec B.  
XIX.Kolo        
73. 18.2.2012 Kasejovice Mladý Smolivec 2:6 0:2 1:2 1:2
  Mašek, Vrba 3x Trhlík, Soběhart M, Fiala, Dlouhý  
74 18.2..2012 Sokol Radomyšl Club Pastouška 3:6 1:2 1:2 1:2
  2x Karvan, Mráz P, 3x Prokýšek, Šimša, Šimeček, Korček  
75 19.2..2012 Agro Blatná Kramolín 8:4 1:0 5:1 2:3
  4x Srb, 2x Vinopal, Džis, Stulík 2x Polívka, Heřman, Červený,  
76. 19.2..2012 Jetenovice Zaboří 9:3 2:0 2:1 5:2
  3x Holý, 2x Janeček, 2x Makovec B, Pihera P, Hranička Dubský, Říha, Češka  

 

XVIII.Kolo        
69. 11.2.2012 Kramolín Jetenovice 4:11 0:6 2:3 2:2
  Heřman, Lepší, Polívka,? 4x Janeček, 3x Pihera P,2x Košvanec, 2x Makovec B,   
70. 11.2.2012 Sokol Radomyšl Zaboří 14:3 8:1 1:0 5:2
  6x Náprstek, 4x šulc, 3x Karvan, Kropík Sotona, Rajchl, Říha  
71. 12.2.2012 Club Pastouška Kasejovice 8:1 4:0 0:0 4:1
  5x Šimša, 2x Jícha, Kebrle Zach  
72. 12.2.2012 Mladý Smolivec Agro Blatná 3:5 2:2 1:2 0:1
  Vítek, Soběhart M, Tejral 2x Srb, Stulík, Vaňáč, Šmíd V,  

 

XVII.Kolo        
65. 4.2.2012 Mladý Smolivec Kramolín 5:0      
      Kontumováno
66. 4.2.2012 Zaboří Club Pastouška 6:5 1:1 2:2 3:2
  3x Rajchl, 2x Češka, Švec 2x Jícha, 2x Šimeček, Šimša  
67. 5.2.2012 Agro Blatná Kasejovice 5:1 2:0 1:1 2:0
  2x Srp, 2x Vinopal, Slanec Zach  
68. 5.2.2012 Jetenovice Sokol Radomyšl 3:4 1:2 2:2 0:0
  2x Pihera, Makovec B. 3x Náprstek, Šulc  

 

 

XVI.Kolo        
61. 28.1.2012 Mladý Smolivec Zaboří 11:6 3:1 4:2 4:3
  5x Soběhart M, 2x Klain, 2x Koryťák, Kopřiva, Trhlík 2x Vocásek, 2x Dubský, Švec, Říha  
62. 28.1.2012 Jetenovice Club Pastouška 18:3 7:1 4:0 7:2
 

5x Pihera P,3x Makovec S, 3x Makovec B, 3x Janeček, 3x Hranička, Košvanec

Jícha, Matoušek, Korček  
63. 29.1.2012 Sokol Radomyšl Agro Blatná 1:6 1:3 0:1 0:2
  Šulc 2x Češka, Džis, Halaburda, Škyrta, Srb,  
64. 29.1.2012 Kramolín Kasejovice 9:0 3:0 1:0 5:0
  4x Baštář, 2x Lepší, Noháček, Kůs, Polívka,    

 

XV.Kolo        
57. 21.1.2012 Agro Blatná Club Pastouška 0:3 0:0 0:2 0:1
    2x Šimša, Jícha  
58. 21.1.2012 Kasejovice Sokol Radomyšl 2:26 0:8 1:7 1:11
  Jakubčík, Hulač 11x Náprstek, 4x Mráz, 4x Kroupa, 4x Kropík,  2x Kuník, Huňáček  
59. 22.1.2012 Zaboří Kramolín 4:1 0:0 4:0 0:1
  2x Švec, Nový, Bauš Polívka  
60. 22.1.2012 Jetenovice Mladý Smolivec 2:4 1:2 0:1 1:1
  Hranička, Makovec S. Tejral, Vítek, Koryťák, Kub  

 

XIV.Kolo        
53. 14.1.2012

Mladý Smolivec

Club Pastouška 13:2 5:0 4:1 4:1
  3x Trhlík, 2x Kub, 2x Koryťák, 2x Klain,Kopřiva, Soběhart M,Tejral, Kovařík Korček, Pěch  
54. 14.1.2012 Sokol Radomyšl Kramolín 10:3 3:1 3:0 4:2
  3x Štěpánek, 2x Šulc, 2x Hackl, Zralý, Babor, Karvan, 2x Baštář, Heřman  
55. 15.1.2012 Agro Blatná Zaboří 11:4 4:2 4:2 3:0
 

4X Češka, 2x Srp, 2x Džis, Halaburda, Chára, Vinopal 

2x Rajchl, Švec, Dubský  
56. 15.1.2012 Kasejovice Jetenovice 1:10 0:1 0:6 1:3
  Fiala 2x Šmrha, 2x Janeček, 2x Svoboda, 2x Pihera P, Makovec B, Makovec S  

 

XIII.Kolo

       
49. 7.1.2012 Club Pastouška Kramolín 3:4 0:0 1:3 2:1
  Šimeček , Jícha, Nový 2x Baštář, Heřman, Lepší  
50. 7.1.2012 Mladý Smolivec Sokol Radomyšl 4:2 1:1 2:0 1:1
 

2x Baroch, Kub, Dlouhý

25 Baroch - trest ve hře

Hackl, Kuník

8 Kodad - trest ve hře  Kastner - trest ve hře

Vedení ligy na doporučení vedení rozhodčích rozhodlo o trestu - STOP na jeden zápasy !!!
51. 8.1.2012 Kasejovice Zaboří 1:8 0:5 1:1 0:2
  Talůžek, 2x Rajchl, 2x Vocásek, Dubský, Švec, Češka, Martinec  
52.. 8.1.2012 Jetenovice Agro Blatná 3:4 0:2 3:2 0:0
    Makovec B., Makovec S., Pihera P. Vinopal, Gross, Srp, Šmíd V. ml.        

 

     

XII.Kolo

       
45. 27.12.2011 Mladý Smolivec Kasejovice 13:2 3:0 7:1 3:1
  3x Soběhart M.,2x Tejral, 2x Kub, Kopřiva, 2x Koryťák, Trhlík, 2x Vítek, Faměra, Mašek  
46. 27.12..2011 Club Pastouška Sokol Radomyšl 6:9 2:4 2:2 2:3
  3x Jícha, 2x Šimša, Pěch 4x Zralý, 2x Náprstek, Šulc, Karvan, Lifka  
47. 28.12.2011 Zaboří Jetenovice 1:9 0:3 0:2 1:5
  Bauš 2x Pihera P., Makovec S., Přerost, Janeček, Šlais, Košvanec, Holý, Šmrha  
48.. 28.12.2011 Kramolín Agro Blatná 0:5   kontumace  

 

XI.Kolo        
41. 17.12.2011

Agro Blatná

Mladý Smolivec 4:3 1:2 2:0 1:1
  2x Srp, Džis, Halaburda Rous, Soběhart M., Kub  
42. 17.12..2011 Jetenovice Kramolín 10:1 7:1 1:0 2:0
  4x Janeček, 2x Hranička, Pihera P,Makovec B., Makovec S, Šmrha Florián  
43. 18.12.2011 Zaboří Sokol Radomyšl 3:15 2:7 1:3 0:5
 

Lála, Dubský, Mareš

 

6 Mareš - trest ve hře

5x Šulc, 4x Zralý, 2x Mráz, 2x Procházka, Náprstek

28 Mráz - trest ve hře

Vedení ligy na doporučení vedení rozhodčích rozhodlo o trestu - STOP na tři zápasy !!!
44. 18.12.2011 Kasejovice Club Pastouška 4:3 0:2 2:1 2:0
  2x Faměra, Jakubčík, Mašek, Korček, Jícha, Sýkora  

 

X.Kolo

       
37. 10.12.2011 Kramolín Mladý Smolivec 1:9 0:3 1:3 0:3
  Týml 3x Soběhart M, 2x Tejral, Vaniš, Kub, Rous, Soběhart L,  
38. 10.12..2011 Club Pastouška Zaboří 4:4 1:1 1:2 2:1
  2x Šimša, Jícha, Sýkora 3x Říha, Bašta  
39. 11.12.2011 Kasejovice Agro Blatná 0:14 0:6 0:6 0:2
    4x Džis,4x Gross, 3x Chára, 2x Škrta,Srp,  
40.. 11.12.2011 Sokol Radomyšl Jetenovice 4:6 2:1 1:3 1:2
  2x Zralý, Mráz, Náprstek 2x Janeček, Košvanec, Šlais, Holý, Jelínek  
IX.Kolo        
33. 3.12.2011 Kasejovice Kramolín 3:2 0:1 3:0 0:1
  Koubek, Suda, Vrba Kůs, Baumruk  
34. 3.12..2011 Zaboří Mladý Smolivec 4:6 2:1 1:2 1:3
  3x Mareš, 2x Říha 2x Soběhart M, 2x Koryťák, Kub, Soběhart L.  
35. 4.12.2011 Agro Blatná Sokol Radomyšl 4:5 2:2 1:3 1:0
  Češka, Džis, Vinopal, Vaňáč 2x Hackl, Kuník, Zralý, Kropík  
36. 4.12.2011 Jetenovice Club Pastouška 10:2 2:1 5:0 3:1
  4x Pihera P., 2x Košvanec, Makovec S., Pihera V., Janeček, Makovec B. Jícha, Šimeček  

 

VIII.Kolo        
29. 26.11.2011 Sokol Radomyšl Kasejovice 17:2 3:1 6:0 8:1
  4x Náprstek, 4x Kropík, 2x Mráz, 2x Zralý, 2x Štěpánek, Kroupa, Procházka, Šulc 2x Mašek  
30. 26.11..2011 Kramolín Zaboří 6:4 2:3 1:1 3:0
 
3x Polívka, Lepší, Baštář, Chládek

Rajchl, Martinec, Lávička, Troníček

 
31. 27.11.2011 Mladý Smolivec Jetenovice 4:4 0:2 1:1 3:1
  2x Kub, Kopřiva, Zlámal Makovec B., Janeček, Holý, Přerost  
32. 27.11.2011 Club Pastouška Agro Blatná 2:10 0:2 1:4 1:4
  Matoušek, Kříž 3x Chára, 3x Džis, 2x Mostecký, Vinopal, Halaburda  

 

VII.Kolo        
25. 19.11.2011 Zaboří Agro Blatná 2:5 0:1 1:2 1:2
  Češka, Říha 2x Češka, Džis, Suda, Srp  
26. 19.11..2011 Jetenovice Kasejovice 8:2 5:0 0:1 3:1
 
3x Benda, 2x Holý, Janeček, Makovec B., Pihera V.

Jakubčík, Suda

 
27. 20.11.2011 Club Pastouška Mladý Smolivec 3:15 0:7 1:4 2:4
  Tomášek, Prokýšek, Meloun 4x Trhlík, 3x Kub, 2x Soběhart M. 3x Kopřiva F., Dlouhý, Kopřiva L., Soběhart L.  
28. 20.11.2011 Kramolín Sokol Radomyšl 1:19 1:5 0:4 0:10
  Baštář 6x Šulc, 6x Náprstek, 2x Mráz P.ml.,2x Karvan, 2x Zralý, Hackl,  

 

VI.Kolo        
21. 12.11.2011 Kramolín Club Pastouška 3:6 2:0 0:4 1:2
  Polívka, Baštář, Vraný 3x Svoboda,2x Šimša, Jícha  
22. 12.11..2011 Mladý Smolivec Sokol Radomyšl 8:6 4:3 1:1 3:2
 
2x Baroch, 2x Kub, 2x Vítek, Dlouhý, Soběhart M,
Vítek- trest ve hře 

2x Štěpánek, Mráz,Šulc, Šůs,Zralý

Lifka- trest ve hře

Vedení ligy na doporučení vedení rozhodčích rozhodlo o trestu - STOP na tři zápasy !!!
23. 13.11.2011 Agro Blatná Jetenovice 3:8 2:4 1:4 0:0
  Češka, Srp, Džis 2x Holý, 2x Přerost, Košvanec, Makovec B.,Pihera V., Benda  
24. 13.11.2011 Zaboří Kasejovice 9:0 2:0 2:0 5:0
  2x Říha, 2x Dubský, 2x Rajchl, Švec, Nový, Češka    

 

V.Kolo        
17.  5.11.2011 Kasejovice Mladý Smolivec  0:13 0:4 0:2 0:7
    5x Soběhart Mi.,3x Kub, 2x Soběhart L.,Tejral, Růt, Kopřiva  
18. 5.11..2011  Agro Blatná Kramolín 7:2  2:0 1:1  4:1
 
3x Gross, 2x Džis, Češka, Srp
 
Trnka, Chládek  
19. 6.11.2011  Jetenovice Zaboří 10:2 4:0 5:1 1:1
  3x Přerost, 3x Hranička, 2x Makovec, Holý, Janeček Martinec, Říha  
20. 6.11.2011  Sokol Radomyšl Club Pastouška 14:3 61 2:1 6:1
  6x Procházka, 2x Náprstek, Lifka, Zralý, Babor, Hackl, Mráz , 16 ? Kříž, Matoušek, Jícha  

 

 

IV.Kolo        
13.  29.10.2011 Sokol Radomyšl Zaboří  6:3 0:1  2:1  4:1 
  2x Procházka,2x Štěpánek,  Šulc, Zralý 3x Říha   
14. 30.10.2011  Club Pastouška Kasejovice 9:2  3:1  4:1   1:0
 
3x Šimeček, 3x Šimša, 2x Korček, 2x Jícha
 
Vrba, Koubek   
15. 30.11.2011  Mladý Smolivec Agro Blatná  6:3  1:1 4:1  1:1 
  2x Soběhart M., 2x Tejral, Trhlík, Kub  Šmíd Zd., Vinopal, Gross   
16. 30.11.2011  Kramolín Jetenovice 1:9  1:3   0:2  0:4
  Lepší  3x Pihera P., 2x Holý, Pihera V., Přerost, Košvanec, Hranička   

 

 

III.Kolo        
9. 22.10.2011 Mladý Smolivec Kramolín 11:1 4:0 4:0 3:1
 
2x Vítek,2x Kopřiva,Kub, Soběhart M
Klain,Dlouhý,Trhlík,Zlámal,Rous
Chládek  
10. 22.10.2011 Zaboří Club Pastouška 9:5 3:1 2:2 4:2
  3x Dubský, 3x Říha, 2x Martinec, Češka 4x Šimša, Jícha  
11. 23.10.2011 Jetenovice Sokol Radomyšl 5:4   1:2 1:0   3:2
  2x Holý, 2x Pihera V., Makovec B.  2x Procházka, Zralý,  Mráz P.  
12. 23.10.2011 Agro Blatná Kasejovice 7:1   2:0  2:1  3:0
  3x Gross, Šmíd V.ml., Lexa, Češka, Slanec  Kubař   

 

II.Kolo        
5. 15.10.2011  Sokol Radomyšl   Agro Blatná 2:5 0:1  0:1 1:3
  Kropík, Šulc 2x Džis, Češka, Slanec M.,Vinopal  
6. 15.10.2011     Kramolín   Kasejovice 0:5      
      kontumace
7  16.10.2011 Club Pastouška Jetenovice 1:15  1:2 0:6   0:7
  Jícha 5x Janeček, 3x Pihera P.,3x Makovec St.,2x Holý, Košvanec, Hranička  
8. 16.10.2011  Mladý Smolivec Zaboří 5:4 2:0 1:2 2:2
  3x Soběhart M., Klain, Kub  Češka, Říha, Bašta, Martinec  

 

I.Kolo        
1. 8.10.2011    Agro Blatná   Club Pastouška 8:2  4:0  3:0  1:2 
  5x Češka, 2x Halaburda, Šmíd V. ml.  2x Šimša   
2. 9.10.2011     Zaboří    Kramolín  6:8  1:2 2:3   3:3
  Bašta, Vocásek, Bauš, Martinec, Češka, Nový  5x Baštář, Noháček, Kůs, Lepší   
3.  9.10.2011 Kasejovice Sokol Radomyšl 2:11   1:5 0:3   1:3
  Suda, Faměra  3x Zralý, 2x Kropík, 2x Náprstek, 2xŠůs, Procházka,  Hackl  
4. 9.10.2011  Jetenovice Mladý Smolivec  5:4 2:1   2:2 1:1
  3x Holý, Košvanec, Janeček  2x Vítek, Soběhart  Michel, Fiala  

 

 

 

Tabulka střelců 2011 / 2012

 

 

 

Poř. Jméno Číslo Klub Góly
1 Náprstek František 10 Radomyšl 42
2 Soběhart Michel 9 Mladý Smolivec 37
3 Pihera Pavel 3 Jetenovice 31
4 Janeček Jindřich 12 Jetenovice 31
5 Zralý Pavel 27 Radomyšl 26
6 Šulc David 12 Radomyšl 24
7 Šimša Robert 75 Pastouška 24
8 Kub Petr 21 Mladý Smolivec 22
9 Jícha František 21 Pastouška 21
10 Holý Tomáš 6 Jetenovice 20
11 Říha Martin 25 Zaboří 20
12 Srb Pavel 20 Agro Blatná 19
13 Makovec Bohuslav 13 Jetenovice 19
14 Procházka Michal 18 Radomyšl 19
15 Džis Václav 9 Agro Blatná 18
16 Češka Michal 14 Agro Blatná 18
17 Baštář Michal 91 Kramolín 16
18 Mráz Pavel 28 Radomyšl 15
19 Makovec Stanislav 17 Jetenovice 15
20 Hranička Jaroslav 22 Jetenovice 14
21 Trhlík František 17 Mladý Smolivec 14
22 Hackl David 14 Radomyšl 14
23 Kropík Ladislav  13 Radomyšl 13
22 Dubský Josef 71 Zaboří 13
23 Gross Vladimír 8 Agro Blatná 12
24 Košvanec Petr 24 Jetenovice 12
25 Rajchl Miroslav 11 Zaboří 11
26 Tejral Miroslav 24 Mladý Smolivec 11
27 Češka Pavel 65 Zaboří 11
28 Chára Zdeno 15 Agro Blatná 11
29 Kopřiva František 15 Mladý Smolivec 10
30 Vítek Jan 13 Mladý Smolivec 10
31 Polívka Jan 79 Kramolín 10
32 Vinopal Jaroslav 12 Agro Blatná 10
33 Lepší Pavel 19 Kramolín 10
34 Koryťák Zdeněk 19 Mladý Smolivec 9
35 Karvan Jan 20 Radomyšl 9
36 Martinec Josef 10 Zaboří 8
37 Přerost Miroslav 7 Jetenovice 8
38 Šimeček Jakub 22 Pastouška 8
39 Korček Tomáš 70 Pastouška 8
40 Pihera Václav 2 Jetenovice 8
41 Štěpánek Martin 9 Radomyšl 7
42 Švec Milan 23 Zaboří 7
43 Halaburda Josef 7 Agro Blatná 7
44 Faměra Jan 12 Kasejovice 6
45 Klain Václav 8 Mladý Smolivec 6
46 Soběhart Luboš 22 Mladý Smolivec 6
47 Mašek Jan 27 Kasejovice 6
48 Dlouhý Petr 5 Mladý Smolivec 6
49 Šmíd Václav ml. 11 Agro Blatná 6
50 Lifka František 3 Radomyšl 6
51 Vocásek Václav 17 Zaboří 5
52 Kroupa Michal 21 Radomyšl 5
53 Benda Jan 25 Jetenovice 4
54 Mareš František 6 Zaboří 4
55 Bašta Petr 7 Zaboří 4
56 Baroch Marek 25 Mladý Smolivec 4
57 Matoušek Václav 19 Pastouška 4
58 Šmrha 19 Jetenovice 4
59 Kuník Jiří 40 Radomyšl 4
60 Prokýšek Miloš 8 Pastouška 4
61 Heřman Milan 11 Kramolín 4
62 Bauš Jaroslav 22 Zaboří 4
63 Syrový Břetislav 22 Kramolín 4
64 Šůs Leoš 29 Radomyšl 3
65 Svoboda Michal 18 Pastouška 3
66 Chládek Miroslav 36 Kramolín 3
67 Rous Marek 4 Mladý Smolivec 3
68 Suda Ladislav 13 Kasejovice 3
69 Slanec Martin 3  Agro Blatná 3
70 Nový Josef 55 Zaboří 3
71 Kůs Roman  44 Kramolín 3
72 Jakubčík Václav 35 Kasejovice 3
73 Vrba Václav 16 Kasejovice 3
74 Škrta Martin 16 Agro Blatná 3
75 Kříž Miroslav 80 Pastouška 3
76 Zach Petr 18 Kasejovice 3
77 Tomášek Karel 88 Pastouška 3
78 Sotona Petr 81 Zaboří 3
79 Koubek Martin 19 Kasejovice 2
80 Šlais Martin 19 Jetenovice 2
81 Sýkora Václav 17 Pastouška 2
82 Mostecký Jan 17 Agro Blatná 2
83 Zlámal Petr 20 Mladý Smolivec 2
84  Noháček Radek  10  Kramolín  2
 85  Fiala Miroslav  6  Mladý Smolivec  2
86 Babor Marek 5 Radomyšl 2
87 Vaňáč Aleš 13 Agro Blatná 2
88 Svoboda Václav 1 Jetenovice 2
89 Stulík 6 Agro Blatná 2
90 Pěch Petr 12 Pastouška 2
91 Vraný Daniel 76 Kramolín 2
92 Kovařík Jiří 27 Mladý Smolivec 2
93  Lexa Pavel  4  Agro Blatná  1
 94  Kubař Martin  79  Kasejovice  1
 95  Šmíd Zdeněk  18  Agro Blatná  1
96 Růt Jiří 18 Mladý Smolivec 1
97 Trnka Dušan 54 Kramolín 1
98 Suda Ladislav 10 Agro Blatná 1
99 Kopřiva Lukáš 31 Mladý Smolivec 1
100 Meloun Miloslav 11 Pastouška 1
101 Lávička Vladimír 1 Zaboří 1
102 Troníček Vít 15 Zaboří 1
103 Baumruk Pavel 11 Kramolín 1
104 Vaniš Rudolf 3 Mladý Smolivec 1
105 Týml Luboš 67 Kramolín 1
106 Baroch Pavel 45 Kramolín 1
107 Florián Martin 42 Kramolín 1
108 Lála Radek 20 Zaboří 1
109 Talůžek Václav 6 Kasejovice 1
110 Nový Rostislav 36 Pastouška 1
111 Červený Miroslav 25 Kramolín 1
112 Fiala David 78 Kasejovice 1
113 Hulač Jan 2 Kasejovice 1
114 Huňáček Petr 8 Radomyšl 1
115 Kebrle 66 Pastouška 1
116 Černý Pavel 63 Kramolín 1
117 Tůma Zdeněk 13 Pastouška 1
118 Venclík martin 67 Pastouška 1

 

 

 

 

 

 

 

 

  

   

 

 

 

 

    

 

 

 
TOPlist