Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nostalgie 10/11

 

HOKEJOVÝ TURNAJ SHL 26.3.2011   ke stažení zde.pdf [9 KB]  

 

Tabulka střelců 2010 / 2011

 

Poř. Jméno číslo club góly
1  Hranička Jaroslav 22 HC Jetenovice 41
2  Šimša Robert 75 Club Pastouška 27
3  Pavel Zralý 27 HC Radomyšl "C"  23
4  Říha Martin 25 HC Záboří 23
5  Pihera Pavel 3 HC Jetenovice 23
6  Heřman Pavel 8 HC Jetenovice 22
7  Koryták Zdeněk 27 HC Mladý Smolivec 21
8  Makovec Bohuslav 13 HC Jetenovice 21
9  Soběhart Michal 3 HC Mladý Smolivec 21
10  Procházka Michal 18 HC Radomyšl "C"  21
11  Náprstek František 10 HC Radomyšl "C"  20
12  Kučera Miroslav 17 HC Agro Blatná 20
13  Vítek Jan 3 HC Mladý Smolivec 19
14  Vinopal Jaroslav 12 HC Agro Blatná 18
15  Šulc David 12 HC Radomyšl "C"  18
16  Košvanec Petr 24 HC Jetenovice 17
17  Šmíd Václav ml. 11 HC Agro Blatná 16
18  Martinec Josef 10 HC Záboří 16
19  Kub Petr 21 HC Mladý Smolivec 16
20  Jícha František 21 Club Pastouška 15
21  Češka Michal 29 HC Agro Blatná 15
22  Džis Václav 9 HC Agro Blatná 15
23  Soběhart Luboš 40 HC Mladý Smolivec 15
24  Holý Tomáš 6 HC Jetenovice 14
25  Babor Marek 5 HC Radomyšl "C"  14
26  Florian Martin 42 HC Kramolín 13
27  Srp Pavel 20 HC Agro Blatná 13
28  Janeček Jindřich 12 HC Jetenovice 13
29  Martin Šlais 19 HC Jetenovice 13
30  Tejral Miroslav 24 HC Mladý Smolivec 13
31  Makovec Stanislav 17 HC Jetenovice 12
32  Polívka Jan 79 HC Kramolín 11
33  Lifka František 3 HC Radomyšl "C"  11
34  Dubský Josef 71 HC Záboří 10
35  Vaňač Aleš 13 HC Agro Blatná 9
36  Baroch Marek 3 HC Mladý Smolivec 9
37  Zlámal Petr 20 HC Mladý Smolivec 9
38  Zach Petr 18 HC Kasejovice 8
39  Lepší Pavel 19 HC Kramolín 8
40  Mráz Pavel 6 HC Radomyšl "C"  8
41  Korček Tomáš 70 Club Pastouška 8
42  Nový Josef 55 HC Záboří 7
43  Slivoně David 19 HC Záboří 7
44  Karvan Jan 20 HC Radomyšl "C"  7
45  Karvan Jakub 22 HC Radomyšl "C"  7
46  Švec Milan 23 HC Záboří 7
47  Faměra Jan 2 HC Kasejovice 6
48  Gross Vladimír 8 HC Agro Blatná 6
49  Matoušek Václav 19 Club Pastouška 6
50  Blovský Luboš 2 HC Jetenovice 6
51  Trhlík František 17 HC Mladý Smolivec 5
52  Kovařík Jiří 27 HC Mladý Smolivec 5
53  Svoboda Michal 18 Club Pastouška 5
54  Šlehůbr František 41 HC Kramolín 5
55  Lála Radek 20 HC Záboří 5
56  Kůs Roman 44 HC Kramolín 5
57  Fiala Miroslav 6 HC Mladý Smolivec 5
58  Vocásek Václav 17 HC Záboří 5
59  Pihera Václav 2 HC Jetenovice 5
60  Červený Miroslav 25 HC Kramolín 5
61  Prokýšek Miloš 8 Club Pastouška 4
62  Tvrdý Michal 87 Club Pastouška 4
63  Mareš František 6 HC Záboří 4
64  Šmíd Václav st. 5 HC Agro Blatná 4
65  Kopřiva František 15 HC Mladý Smolivec 4
66  Sotona Petr 81 HC Záboří 4
67  Venclík Martin 67 Club Pastouška 4
68  Adámek Josef 12 HC Záboří 4
69  Bauš Jaroslav 22 HC Záboří 4
70  Hanuš Ondřej 83 HC Kramolín 4
71  Koubek Martin 19 HC Kasejovice 3
72  Marek Jiří 92 HC Kasejovice 3
73  Fiala David 78 HC Kasejovice 3
74  Halaburda Josef 7 HC Agro Blatná 3
75  Kočovský Roman 14 Club Pastouška 3
76  Běle Martin 5 HC Kramolín 3
77  Rous Marek 4 HC Mladý Smolivec 3
78  Sluka Milan 33 HC Kasejovice 3
79  Klain Václav 8 HC Mladý Smolivec 3
80  Šmíd Zdeněk 16 HC Agro Blatná 3
81  Horal Roman 9 HC Kasejovice 2
82  Tůma Zdeněk 13 Club Pastouška 2
83  Šůs Leoš 29 HC Radomyšl "C"  2
84  Král Petr 2 HC Agro Blatná 2
85  Štěpánek Martin 9 HC Radomyšl "C"  2
86  Slanec Martin 3 HC Agro Blatná 2
87  Kopřiva Lukáš 40 HC Mladý Smolivec 2
88  Kroupa Michal 21 HC Radomyšl "C"  2
85  Majer Miroslav 7 HC Radomyšl "C"  2
86  Kebrle Martin 66 Club Pastouška 2
87  Trnka Dušan 63 HC Kramolín 2
88  Kodýtek Václav 99 HC Kramolín 2
89  Šváb Richard 17 HC Mladý Smolivec 2
90  Češka Pavel 65 HC Záboří 2
91  Suda Ladislav 10 HC Agro Blatná 2
92  Chára Zdeněk 15 HC Agro Blatná 2
93  Kuník Jiří 2 HC Radomyšl "C"  2
94  Baumruk Pavel 11 HC Kramolín 2
95  Sládek Dušan 77 HC Kasejovice 2
96  Dlouhý Petr 5 HC Mladý Smolivec 2
97  Heřman Milan 6 HC Kramolín 2
98  Netušil 10 Club Pastouška 1
99  Zeman Michal 7 Club Pastouška 1
100  Lexa J. 1 HC Agro Blatná 1
101  Teska Dan 19 HC Agro Blatná 1
102  Koutenský Miloslav 18 HC Záboří 1
103  Srb Pavel 18 HC Záboří 1
104  Baťka Jaroslav 88 Club Pastouška 1
105  Meloun Miloslav 11 Club Pastouška 1
106  Troníček Vít 15 HC Záboří 1
107  Bašta Petr 7 HC Záboří 1
108  Syrový Břetislav 22 HC Kramolín 1
109  Slach Jiří 63 HC Kramolín 1
110  Baštář Michal 63 HC Kramolín 1
111  Horal Karel 2 HC Kasejovice 1
112  Suda Ladislav 13 HC Kasejovice 1
113  Talůžek Václav 6 HC Kasejovice 1
114  Kubař Martin 79 HC Kasejovice 1
115  Kříž Miroslav 80 Club Pastouška 1
116  Karlík Tomáš 33 Club Pastouška 1
117  Drábek Martin 25 HC Jetenovice 1
118  Lávička Miroslav 20 HC Jetenovice 1
119  Růt Jiří 18 HC Mladý Smolivec 1
120  Kysel Pavel 71 HC Kasejovice 1

 

 

 
 
Tabulka ligy 2010/2011                 
               
 
  mužstvo zápasy výhry prohry remízy  skóre body
1 HC Jetenovice 21 18 3 0  190:48 54
2 HC Mladý Smolivec 21 15 3 3  154:62 48
3 HC AGRO Blatná 21 14 2 5  138:64 47
4 HC Radomyšl "C" 21 11 8 2  139:97 35
5 HC Záboří 21 9 12 0 105:102 27
6 HC Pastouška Předmíř 21 7 14 0  85:146 21
7 HC Kramolín 21 3 16 2  66:152 11
8 HC Kasejovice 21 1 20 0  38:242 3
 
 

Dohráno 2010/2011 

XXI.Kolo
84 20.3.2011 Jetenovice Kasejovice 16 : 0 8 : 0 8 : 0 0 : 0
  Pihera V, 6x Heřman, 2x Makovec S, 3x Hranička, Makovec B, Pihera P, 2x Šlais    
83 20.3.2011 Mladý Smolivec Club Pastouška 12 : 5 3 : 0 5 : 2 4 : 3
  2x Tejral, 3x Vítek, 2x Koryťák, 2x Kub, Dlouhý, Soběhart M, Soběhart L 2x Korček, 2x Jícha, Kříž  
82 20.3.2011 Kramolín Radomyšl 5 : 5 0 : 1 2 : 3 3 : 1
  2x Hanuš, Červený, 2x Heřman Mráz, Babor,Lifka, 2x Procházka  
81 20.3.2011 Záboří Agro Blatná 0 : 5 kontumačně
       

 

XX.Kolo
80 13.3.2011 Agro Blatná Jetenovice 4 : 13 2 : 2 0 : 6 2 : 5
  3x Vinopal, Džis 4x Blovský, 2x Makovec, 2x Hranička, Pihera P, Holý, 2x Košvanec, Drábek  
79 13.3.2011 Záboří Kasejovice 20 : 2 8 : 0 6 : 0 6 : 2
  5x Dubský, Nový, 3x Říha, Sotona, 3x Švec, 3x Martinec, Vocásek, 3x Slivoně Talůžek, Sládek  
78 12.3.2011 Radomyšl Mladý Smolivec 3 : 8 2 : 2 1 : 1 0 : 5
  3x Šulc 3x Zlámal, Klain, Soběhart M, Vítek, Kopřiva, Šváb  
77 12.3.2011 Kramolín Club Pastouška 1 : 4 1 : 1 0 : 1 0 : 2
  Lepší Matoušek, Jícha, Šimša, Venclík  

 

XIX.Kolo
76 6.3.2011 Jetenovice Záboří 5 : 3 1 : 1 2 : 1 2 : 1
  Heřman, Pihera V, Holý, Hranička, Pihera P 2x Švec, Říha  
75 6.3.2011 Agro Blatná Kramolín 10 : 2 2 : 0 5 : 1 3 : 1
  5x Češka, 2x Kučera, 2x Šmíd V ml, Šmíd V st. Baumruk, Kůs  
74 5.3.2011 Radomyšl Club Pastouška 15 : 1 7 : 0 5 : 1 3 : 0
  3x Zralý, 5x Procházka, Mráz, 5x Šulc, Lifka Jícha  
73 5.3.2011 Kasejovice Smolivec 1 : 12 1 : 4 0 : 4 0 : 4
  Sluka 4x Koryťák, 3x Fiala, 2x Soběhard L, Soběhard M, Kub, Rous  

 

XVIII.Kolo
72 27.2.2011 Kramolín Jetenovice 1 : 15 0 : 6 1 : 4 0 : 5
  Běle 3x Hranička, 2x Šlais, Heřman, Janeček, 5x Pihera P, Makovec B, 2x Makovec S,   
71 27.2.2011 Agro Blatná Mladý Smolivec 3 : 3 1 : 0 1 : 2 1 : 1
  Češka, Vinopal, Džis Zlámal, 2x Tejral  
70 26.2.2011 Club Pastouška Kasejovice 4 : 2 1 : 0 2 : 1 1 : 1
  Venclík, Jícha, Korček, Baťka Sluka, Zach  
69 26.2.2011 Radomyšl C Záboří 7 : 5  3 : 0  0 : 3  4 : 2 
  2x Procházka, Karvan Jakub, 2x Babor,  Karvan Jan, Náprstek Švec, Říha, Adámek, 2x Bauš   

 

XVII.Kolo
68 20.2.2011 Jetenovice Radomyšl C 5 : 4 1 : 2 2 : 1 2 : 1
  Pihera P, Makovec S, 2xHranička, Košvanec Karvan Jakub, Karvan Jan, Babor, Mráz  
67 20.2.2011 Agro Blatná Kasejovice 10 : 2 1 : 1 6 : 1 3 : 0
  2xŠmíd ml, 3xKučera, Češka, Vinopal, Vaňač, Lexa, Chára Sluka, Zach  
66
23.2.2011
Záboří Club Pastouška  3 : 2 1 : 0   0 : 1 2 : 1 
  Říha, Švec, Slivoně  Šimša, Kočovský   
65 19.2.2011 Mladý Smolivec Kramolín 13 : 2 3 : 0 3 : 0 7 : 2
  2xKoryťák, 3xTejral, Zlámal, 2xTrhlík, 3xSoběhart M, Rous, Kovařík Šlehůbr, Červený  

 

XVI.Kolo
64 13.2.2011 Club Pastouška Jetenovice 0 : 13 0 : 4 0 : 7 0 : 2
    2xMakovec S, 2xJaneček, 2xKošvanec, Holý, 3xMakovec B, 2xHranička, Heřman  
63 13.2.2011 Radomyšl C Agro Blatná 3 : 7 3 : 1 0 : 2 0 : 4
  Šulc, 2x Zralý 2x Halaburda, 2x Kučera, Srb, Vinopal, Suda  
62 12.2.2011 Kramolín Kasejovice 5 : 3 2 : 0 3 : 0 0 : 3
  3x Lepší, 2x Polívka Fiala, Faměra, Kubař  
61 12.2.2011 Mladý Smolivec Záboří 8 : 2 4 : 0 1 : 1 3 : 1
  Koryťák, Kovařík, 2xVítek, Baroch, Dlouhý, Kub, Trhlík Sotona, Adámek  

 

XV. Kolo
60 6.2.2011 Kasejovice Radomyšl 3 : 11 0 : 4 1 : 4 2 : 3
  Fiala, 2x Marek 3x Procházka, Lifka, 2x Karvan, 3x Babor, Zralý, Majer  
59 6.2.2011 Záboří Kramolín 7 : 3 2 : 2 3 : 0 2 : 1
  Dubský, 2x Martinec, 3x Říha, Sotona 2x Kůs, Šlehůbr  
58 5.2.2011 Jetenovice Mladý Smolivec 5 : 2 2 : 0 2 : 1 1 : 1
  2x Makovec B, Pihera P, 2x Blovský,  Koryťák, Baroch  
57 5.2.2011 Agro Blatná Club Pastouška 12 : 3 2 : 1 2 : 1 8 : 1
  2x Šmíd ml,2x Šmíd Z, Vinopal, 2x Džis, 3x Kučera, 2x Srb 2x Šimša, Jícha  

 

XIV. Kolo
56. 30.1.2011 Kasejovice Jetenovice 4 : 20 1:5 0:9 3:6
  Koubek, Horal, Zach, Suda 3x Makovec S, 2x Makovec B, 5x Hranička, 4x Šlais, 2x Košvanec, 2x Heřman, Holý, Pihera V  
55. 30.1.2011 Agro Blatná Záboří 10 : 2 2:0 4:1 4:1
  Kučera, 7x Srb, Gross, Češka Dubský, Nový  
54. 29.1.2011 Radomyšl Kramolín 7 : 5 3:0 3:3 1:2
  3x Náprstek, 2x Procházka, Majer, Karvan Šlehůbr, Hanuš, Polívka, Běle, Kůs  
53. 29.1.2011 Mladý Smolivec Club Pastouška 9 : 2 5:1 0:0 4:1
  Baroch, Kopřiva, Tejral, Koryták, Soběhart L, 2x č.5, Soběhart M, Klain Prokýšek, Tvrdý  

 

 

XIII. Kolo
52. 23.1.2011 Jetenovice Agro Blatná 1 : 7 0 : 1 1 : 4 0 : 2
  Hranička Češka, 2x Vaňač, 3x Vinopal, Šmíd ml.  
51. 23.1.2011 Kasejovice Záboří 1 : 9 0 : 3 1 : 5 0 : 1
  Fivala 2x Slivoně, 2x Martinec, 2x Mareš, 23, Říha, Nový  
50. 22.1.2011 Mladý Smolivec Radomyšl 4 : 7 1 : 3 1 : 3 2 : 1
  Trhlík, 2x Vítek, Kub Šulc, Babor, 3x Náprstek, Lifka, Zralý  
49. 22.1.2011 Club Pastouška Kramolín 6 : 3 4 : 1 0 : 1 2 : 1
  3xx Šimša, Tvrdý, Jícha, Kebrle 2x Trnka, Polívka  

 

XII. Kolo
48. 9.1.2011 Záboří Jetenovice 0 : 9 0  : 4 0 : 1 0 : 4
    2x Heřman, 2x Makovec B, Pihera P, 2x Janeček, Makovec S, Holý  
47. 9.1.2011 Kramolín Agro Blatná 4 : 4 2 : 2 1 : 0 1 : 2
  3x Polívka, Šlehůbr Vaňač, Srb, Gross, Vinopal  
46. 8.1.2011 Club Pastouška Radomyšl 2 : 9 0 : 1 1 : 5 1 : 3
  Jícha, Šimša 4x Zralý, 2x Karvan, Šulc, Náprstek, Mráz  
45. 8.1.2011 Mladý Smolivec Kasejovice 13 : 0 2 : 0 6 : 0 5 : 0
  4x Soběhart M, 2x Soběhart L, 2x Kub, 2x č.26, Klain, Fiala, Kopřiva,     

 

XI. Kolo
44. 6.3.2011 Kasejovice Pastouška  6 : 4 1 : 2  4 : 1  1 : 1 
  3x Faměra, 3x Zach  Korčík, Venclík, 2x Šimša   
43. 15.1.2011 Záboří Radomyšl  3 : 7 1 : 0  1 : 2  1 : 5 
  2x Říha, Vocásek  3x Náprstek, Procházka, 2x Zralý, Mráz   
42. 2.1.2011 Jetenovice Kramolín 10 : 0 3 : 0 3 : 0 4 : 0
  4x Hranička, Košvanec, 2x Šlais, 2x Heřman, Lávička    
41. 2.1.2011 Agro Blatná Mladý Smolivec 5 : 5 0 : 1 1 : 3 4 : 1
  Srb, Vaňač, Češka, 2x Džis 2x Baroch, Vitek, Kub, Soběhard L  

 

X. Kolo
40. 26.12.2010 Radomyšl Jetenovice 3 : 6 1:2 2:1 0:3
  Kroupa, Karvan, Zralý Petr 2x Holý, 2x Makovec B, Košvanec, Pihera P  
39. 26.12.2010 Kasejovice Agro Blatná 1 : 11 0:1 0:5 1:5
  Koubek 3x Češka, 2x Vinopal, 2x Šmíd ml, Šmíd st, Džis, Suda, Kučera  
38. 16.1.2011 Pastouška Záboří 3 : 6 1 : 1   1 : 0 1 : 5 
  Šimša, Svoboda, Korček  Martinec, Vocásek, Lála, Slivoně, 2x Říha   
37. 25.12.2010 Kramolín Mladý Smolivec 0 : 5 0:1 0:3 0:5
    Kopřiva F, Zlámal, Vítek, Rous, Kopřiva L  

 

IX. Kolo
36. 19.12.2010 Jetenovice Pastouška 10 : 2 1:1 3:1 6:0
  3x Hranička, 2x Košvanec, Heřman, 2x Janeček, Makovec B, Pihera P Svoboda, Netušil  
35. 19.12.2010 Agro Blatná Radomyšl 4 : 2 3:1 1:1 0:0
      Procházka Michal - STOP na 2 zápasy
  Džis, Halaburda, Vinopal, Slanec Babor, Zralý  
34. 18.12.2010 Záboří Mladý Smolivec 2 : 6 1:2 1:2 0:2
      Koryták Zdeněk - STOP na 3 zápasy
  Adámek, Lála Kub, 2x Soběhart L, 2x Vítek, hráč č.10, který není na soupisce :(  
33. 30.12.2010 Kasejovice Kramolín  3 : 8 0 : 2  2 : 4  1 : 2 
  Koubek, Sládek, Zach  Baumruk, 5x Florián, 2x Kodýtek   

 

VIII.Kolo
32. 12.12.2010 Mladý Smolivec Jetenovice 5 : 3 1:1 2:1 2:1
Mladý Smolivec: Hráč Koryták Zdeněk - stop na 1 zápas za nesportovní chování a vyhrožování rozhodčímu fyzickým napadením - zvýšeno vedením ligy na 4 !!!
  2x Tejral, Soběhart M, Fiala, Kub Makovec B, Janeček, Pihera P  
31. 12.12.2010 Club Pastouška Agro Blatná 4 : 5 1:2 2:1 1:2
  Matoušek, Karlík, Tvrdý, Šimša Lexa, 2x Kučera, 2x Vinopal  
30. 11.12.2010 Kramolín Záboří 1 : 9 0:3 0:2 1:4
  Lepší Adámek, 3x Říha, 2x Martinec, Lála, 2x Mareš  
29. 11.12.2010 Radomyšl C Kasejovice 10 : 0 3:0 2:0 5:0
  3x Babor, Kuník, 2x Náprstek, 2x Procházka, Zralý, Šulc    
 

 

VII.Kolo
28. 5.12.2010 Jetenovice Kasejovice 13 : 2 3:0 4:2 6:0
  2x Hranička, 2x Pihera P, Košvanec, Makovec B, 3x Heřman, 2x Janeček, Pihera V, Makovec S 2x Horal  
27. 5.12.2010 Club Pastouška Mladý Smolivec 1 : 7 0:2 0:1 1:4
  Jícha 2x Soběhart M,Tejral, Kovařík, Kub, Trhlík, Koryták  
26. 4.12.2010 Kramolín Radomyšl C 4 : 9 1:3 0:4 3:2
  2x Polívka, č.41 - není v soupisce na ZoU, Červený 2x Mráz, Lifka, 4x Šulc, Náprstek, Zralý  
25. 4.12.2010 Záboří Agro Blatná 2 : 5 0:0 1:4 1:1
  č.18 - není v soupisce na ZoU a Koutenský je škrtnutý?! 3x Šmíd V ml, Vinopal, Teska  

 

VI.Kolo
24. 28.11.2010 Agro Blatná Jetenovice 4 : 6 2:4 1:1 1:1
  2x Džis, Šmíd ml, Kučera 2x Hranička, Holý, 3x Šlais  
23. 28.11.2010 Záboří Kasejovice 12 : 1 4:0 2:0 6:1
  Sotona, Nový, 3x Dubský, Bauš, Troníček, Říha, Lála, 3x Martinec Koubek  
22. 27.11.2010 Radomyšl C Mladý Smolivec 3 : 12 0:4 0:5 3:3
  Zralý, Náprstek, Mráz 3x Koryták, 4x Soběhart M, 2x Kub, Zlámal, Soběhart L, Vítek  
21. 27.11.2010 Kramolín Club Pastouška 4 : 6 1:1 1:1 2:4
  Slach, Šlehůbr, Kůs, Florian 3x Šimša, Tvrdý, Tůma, Jícha  
 

 

V.Kolo
20. 21.11.2010 Radomyšl C Club Pastouška 5 : 6 1:1 2:2 2:3
  Babor, Kuník, Náprstek, Karvan, Procházka 3x Šimša, Kočovský, Tůma, Matoušek  
19. 21.11.2010 Jetenovice Záboří 1 : 3 1:1 0:2 0:0
  Pihera P 2x Říha M, Srb  
18. 21.11.2010 Agro Blatná Kramolín 6 : 2 2:0 2:1 2:1
  3x Kučera, Vaňač, Džis, Češka Baštář, Polívka  
17. 20.11.2010 Kasejovice Mladý Smolivec 3 : 8 0:2 3:4 0:2
  2x neoznačený hráč ???, Kysel 2x Soběhrad L, Kub, Růt, 2x Koryták, Kopřiva, Tejral  

 

IV.Kolo
16. 14.11.2010 Kramolín Jetenovice 0 : 11 0:2 0:4 0:5
    3x Hranička, Makovec, Janeček, 3x Košvanec, 2x Holý, Pihera V  
15. 13.11.2010 Mladý Smolivec Agro Blatná 3 : 3 1:0 1:2 1:1
  2x Soběhart, Koryták Džis, Vinopal, Vaňač  
14. 13.11.2010 Club Pastouška Kasejovice 19 : 1 7:0 5:0 7:1
  6x Šimša, 3x Jícha, 2x Matoušek, 2x Prokýšek, 2x Korček, Kočovský, Zeman, Meloun, Kebrle Marek  
13. 13.11.2010 Radomyšl Zaboří 11 : 5 3:1 4:2 4:2
  3x Karvan, 2x Náprstek, Štěpánek, 2x Lifka, 2x Procházka, Zralý Češka, Koutenský, Martinec, Nový, Bašta  

 

III.Kolo
12. 7.11.2010 Jetenovice Radomyšl 8 : 1 1:0 6:0 1:1
  Hranička, 2x Košvanec, 2x Makovec, 3x Pihera P Lifka  
11. 7.11.2010 Agro Blatná Kasejovice 14 : 0 7:0 2:0 5:0
  2xKučera, 2xŠmíd V, 2xDžis, 2xGross,2xKrál,2xVaňač,Šmíd st, Slanec,    
10. 6.11.2010 Záboří Club Pastouška 4 : 6 0:2 2:1 2:3
  Nový, Bauš, 2x Vocásek 2x Šimša, Matoušek, Venclík, Prokýšek, Jícha  
9. 6.11.2010 Mladý Smolivec Kramolín 12 : 2 5:1 2:1 5:0
  2xBaroch,3xKoryták,Vítek,2xSoběhart L, Soběhart M, Šváb, 2x Kub Florián, Lepší  
 

 

 

II.Kolo
8. 24.10.2010 Mladý Smolivec Zaboří 5 : 3 3:0 0:0 2:3
  Vítek J, 2x Zlámal, Tejral, Kovařík 2x Říha M, Martinec  
7. 24.10.2010 Club Pastouška Jetenovice 1 : 12 0:3 0:5 1:4
  Jícha F. 5x Hranička, 2x Heřman, 2x Janeček, 2x Pihera P, Holý T.  
6. 24.10.2010 Kramolín Kasejovice 10 : 2 3:1 4:0 3:1
  2x Červený, 5x Florian, Hanuš, 2x Lepší 2x Faměra  
5. 23.10.2010 Radomyšl Agro Blatná 2 : 2 0:0 1:2 1:0
  Šulc D, Kuník J. Gross V, Šmíd V.ml.  

 

I.Kolo        
4. 31.10.2010  Zaboří  Kramolín  5 : 4 1:1  3:0  1:3 
  Martinec J, Říha M, Češka P, Nový J, Lála R  Syrový B, Běle M, Polívka J, Florián M  
3. 17.10.2010  Kasejovice  Radomyšl 1 : 15 0:2 0:8 1:5
  Zach P. 4xZralý P, Babor M, 2x Náprstek F,  3x Lifka F, Šulc D, 2x Šůs L, Kroupa M, Procházka M.  
2. 17.10.2010  Jetenovice  Mladý Smolivec 7 : 2 2:0 2:0 3:2
  Heřman P, 2x Hranička J, 3x Holý T, Pihera P. 2x Vítek J.  
1. 17.10.2010  Agro Blatná  Club Pastouška 7 : 4 1:3 4:0 2:1
  Šmíd Z, hráč 29???, Srp P, Gross V, Suda L, Šmíd V.st, Džis V. 3x Svoboda, Šimša R.  

 

 

 

 
TOPlist